Довга історія з підручниками

У Міністерстві освіти і науки створили тендерний комітет із закупівлі підручників та відкрили рахунок для переказу коштів із міських бюджетів на їх друк та доставку

фото: ednist.info
У Міністерстві освіти і науки створили тендерний комітет із закупівлі підручників та відкрили рахунок для переказу коштів із міських бюджетів на їх друк та доставку. Про це під час засідання Колегії МОН повідомила директор Інституту модернізації змісту освіти Наталія Вяткіна. З її слів, конкурс підручників тривав із грудня 2014-го до червня 2015-го. Перелік посібників для учнів 4 класу, які, за результатами конкурсного відбору оригінал-макетів, отримали найбільшу кількість голосів, складається з 97 назв, зі 152 назв – для учнів 7 класу, інформує osvita.ua.
Перелік підручників для 7-их класів, які отримали найвищі результати відбору, що рекомендують перекладати на мови національних меншин і друкувати  коштом державного бюджету, складається з 50 назв, а для 4-их класів – із 25.
Зі слів Вяткіної, аналіз відбору підручників, який проводили вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, показав нерівномірність у відборі за кількістю голосів: від кількох сотень до кількох десятків голосів за підручник. “Є підручники, які отримали 271 голос, 442 голоси, а є і 43. Намагатимемося пропонувати видавництвам видати малотиражні підручники, але в разі відмови видавництва можемо пропонувати школам підручник, який набрав більшу кількість голосів”, – повідомила Вяткіна. За підсумками обговорення питань колегії міністр освіти і науки Сергій Квіт доручив опублікувати на сайті МОН перелік підручників для учнів 4-их і 7-х класів, що друкуватимуть коштом держбюджету.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9026 / 1.53MB / SQL:{query_count}