Не вмієте плавати? Навчимо

Із серпня розпочинається друга частина програми безкоштовного навчання плавання львівських дітей

У Львові триває програма безкоштовного навчання плавання дітей соціально незахищених верств населення, в тому числі й дітей учасників АТО. Цього року на реалізацію цієї програми в міському бюджеті передбачили 300 тисяч гривень. Перші п’ять етапів навчання плавання львівських дітей, які проводять у басейні Палацу спорту ЛОО ФСТ “Динамо”, що на вулиці Вітовського, 53, завершені. За цей час навчилися плавати вже близько 200 маленьких містян. Проте уже з серпня розпочинається друга частина цієї програми. До кінця року зможуть навчитися плавати ще близько 500 львівських дітей віком від дев’яти до 15 років включно, повідомляє прес-служба Львівської міськради.
Зі слів начальника управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимира Шнайдера, дуже важливим є фізичний розвиток дітей. На жаль, не всі батьки мають можливість віддати на плавання своїх малюків у ранньому віці, оскільки це досить дороге задоволення. Тож місто уже вкотре реалізовує програму навчання плавання дітей соціально незахищених верств населення.
Як уже писала “Пошта”, що скористатися цією програмою на безкоштовній основі можуть діти таких категорій: 
– із малозабезпечених та багатодітних сімей; 
– діти-сироти; 
– діти, позбавлені батьківського піклування; 
– діти-інваліди, які мають здатність до самообслуговування і не мають протипоказань; 
– діти, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії; 
– талановиті та обдаровані діти; 
– діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; 
– діти учасників АТО.
По докладнішу інформацію варто звернутися у Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (вул. Менделєєва, 8, тел.: 244 55 52; 244 47 16; 244 47 15).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8257 / 1.53MB / SQL:{query_count}