Бавимось читаючи

Маленьких львів’ян запрошують на безкоштовні “Читанкові клуби”

фото: Назар Ортинський
Щосуботи маленьких львів’ян запрошують на “Читанковий клуб”. Участь дітей у ньому безкоштовна, але за попереднім записом. Заходи відбуватимуться о 16.00 одночасно в 47 ресторанах однієї з мереж закладів швидкого харчування в 17 містах України.
Загалом організують близько 1500 “Читанкових клубів”, які відвідають понад 10 тисяч маленьких українців. Цього тижня під час презентації “Читанкового клубу” у Львові діти прочитали першу казку – “Марійка та ведмедів трійко”.
“Читанковий клуб” –  це серія навчально-розважальних заходів для дітей віком від чотирьох до восьми років. Їх мета – заохотити дітей системно читати, прищепити їм любов до книг та довести, що читати – весело, захопливо і дуже цікаво. Учасники “Читанкового клубу” матимуть змогу ознайомитись з дев’ятьма різними книгами двох провідних українських видавництв – “Час Майстрів” та “Видавництва Старого Лева”.
Окрім читання, учасники візьмуть участь у розвивальних іграх, які тренують логіку, пам’ять та творчість. А наприкінці заходу отримають подарунок – свій перший “Читанковий щоденник”, у який вклеюватимуть наліпки із зображенням прочитаних книг, зможуть намалювати улюбленого героя та оцінити прочитаний твір за допомоги смайликів.
“Торік “Читанковий клуб” стартував як пілотний проект. Наша ініціатива виявилась такою успішною, отримала стільки позитивних відгуків від батьків по всій Україні, що ми вирішили розробити комплексний річний проект. До кінця року плануємо провести близько 1500 таких заходів по всій країні”, – запевнила керівник відділу зв’язків із громадськістю закладу швидкого харчування Анастасія Зражевська.
Не забудуть і про батьків маленьких читачів, адже саме вони найперше повинні прищеплювати своїм дітям любов до книжок. Для них розробили спеціальні брошури з рекомендаціями від провідних світових психологів та педагогів про те, як правильно читати з дітьми.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8059 / 1.53MB / SQL:{query_count}