Гідротерапія для вояків

У Львівському військовому госпіталі відкрили сучасний реабілітаційний кабінет-басейн

фото: Віталій Іванов
У відділенні відновного лікування клініки нейрохірургії та неврології Військово-медичного клінічного центру Західного регіону відкрили спеціальний басейн із водним витягуванням хребта для реабілітації учасників АТО. Басейн відремонтували та обладнали коштом одного з благодійних фондів. До речі, він став першим таким спеціалізованим закладом на території Західної України.
Рішення про ремонт і обладнання сучасного кабінету водного витягування хребта прийняли своєчасно, а в перспективі на тлі проведення антитерористичної операції на сході країни воно задовольнить потребу наших військових у спеціалізованій допомозі, подовжить життя і зміцнить здоров’я тих, що повернулися з фронту. На місці старих ванн, які не функціонували, фактично з руїни постав спеціальний басейн із відповідним обладнанням та супутніми невід’ємними елементами сучасного кабінету водної реабілітації. Загальна вартість ремонту – майже два мільйони гривень.
Зі слів завідувача відділення відновного лікування Ростислава Данилкова, фізичні вправи у воді рекомендовані людям із захворюваннями і травмами опорно-рухового апарату, особливо після зняття іммобілізації, при порушеннях постави, атрофії м’язів. Реабілітаційні заняття у воді для осіб з ураженнями центральної нервової системи необхідні для відновлення як організму в цілому, так і для тренування навичок самообслуговування та незалежного способу життя.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7784 / 1.53MB / SQL:{query_count}