“Зробіть її відомою в усьому світі”

В Україну з Риму прибуде освячена копія ікони Матері Божої Неустанної Помочі

28 червня  до Львова з Риму прибуде освячена копія ікони Матері Божої Неустанної Помочі, де у храмі МБНП (вул. Сніжна, 2) о 18.00 відбудеться молебень до Богородиці за участю різних конфесій у супроводі співу хору “Дударик”, інформує rafail.com.ua.
150 років тому Папа Пій ІХ передав ікону Матері Божої Неустанної Помочі (МБНП) редемптористам, кажучи: “Зробіть її відомою в усьому світі”.
Оригінал чудотворної ікони знаходиться в Римі, у храмі св. Альфонса, де 23 червня служитиметься молебень до Богородиці, на завершення якого буде прикладено копію ікони МБНП до оригіналу чудотворної.
На молебні будуть присутні члени екуменічного комітету по вшануванню 150-літнього ювілею почитання ікони МБНП, представники Посольства України при Святому Престолі та отці-редемптористи, які служать в Україні.
Після того ікона прибуде до України і почне своє паломництво різними храмами. Східні християни називають ікону МБНП “Страсна”. “Оскільки зараз Україна переживає важкі, страсні часи, бажаємо, щоби Богородиця через дану ікону об’єднувала та провадила українців”, – зазначено на сторінці Посольства України при Святому Престолі (Ватикан).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7728 / 1.52MB / SQL:{query_count}