А чим займаються ваші діти?!

Українські діти мало займаються спортом, багато часу проводять перед телевізором чи комп’ютером, ведуть малоактивний спосіб життя

фото: unicef.org
Дослідження, проведене Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка та представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, свідчить: українські діти мало займаються спортом, багато часу проводять перед телевізором чи комп’ютером, ведуть малоактивний спосіб життя.
Тютюнокуріння, вживання дітьми алкоголю та наркотиків є поширеними явищами в Україні. Недостатніми є знання дітей про ВІЛ/СНІД, безпеку статевого життя, здорове харчування, інформує прес-служба Президента України. На практиці матері більше уваги і часу приділяють спілкуванню з дітьми. Це підтвердили і результати дослідження. Проте у любові матері переконані лише 93,5% опитаних, а в любові батька – 75,4%; 70% матерів та лише 38% батьків добре знають, хто друзі їх дітей.
“Результати проведеного дослідження дають можливість подивитись на деякі явища, які відбуваються в дитячому середовищі, в динаміці, адже це вже четверте дослідження на цю тему в Україні, і скорегувати роботу з дітьми з урахуванням наявних тенденцій. Подібні дослідження проводяться в 42 країнах Європи та північної Америки”, – зазначив заступник голови Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Руді Лухманн. 
Голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка Ольга Балакірєва, презентуючи результати дослідження, наголосила, що самооцінка здоров’я українськими підлітками нижча, ніж у їх ровесників із інших країн Європи. Потрібні програми, які б допомогли підліткам розвивати емоційні та комунікативні навички з метою підвищення самооцінки, адекватного сприйняття власного місця у світі та формування відносин з оточуючими.
“Батькам слід більше знати про життя своїх дітей, особливо дітей старшого шкільного віку та учнів профтехучилищ”, – підсумував Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7943 / 1.53MB / SQL:{query_count}