Знай наших!

У Львові найкраще вчать українську мову та літературу

фото: chem-bio.com.ua
В Українському центрі оцінювання якості освіти оголосили результати ЗНО з української мови та літератури, що відбулося 24 квітня, повідомляє Освіта.ua.
Тестові роботи всіх учасників ЗНО вже розпізнані, ідентифіковані та перевірені. З результатами абітурієнти можуть ознайомитися на своїх інформаційних сторінках.
127 учасників ЗНО за тест базового рівня отримали по 200 балів. “Найбільше їх у Львівській (23), Івано-Франківській (10), Дніпропетровській (10) та в Києві (10). 15 вступників набрали 200 балів за тест поглибленого рівня. Вони учні освітніх закладів Київської області (4 особи), Львівської, Черкаської, Закарпатської (по 2), Одеської, Сумської, Житомирської, Івано-Франківської областей (по 1-ій) та Києва (1). 
Маємо шестеро абітурієнтів, які отримали 200 балів як за тест базового, так і поглибленого рівня. Це випускники освітніх закладів Івано-Франківської (1), Київської (3), Львівської (1), Одеської (1) і Черкаської (2) областей. 14 осіб отримали максимальний тестовий бал за базовий рівень: Донецька область – 1, Івано-Франківська – 1, Київська –1, Львівська – 1, Одеська – 2, Тернопільська – 1, Харківська  –1, Чернігівська – 2, Черкаська – 2. Максимальний тестовий бал за тест поглибленого рівня не отримав жоден учасник зовнішнього оцінювання”, – повідомив директор УЦОЯО Ігор Лікарчук на своїй сторінці у Facebook. 
Всі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів. В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладений пороговий бал “склав/не склав”. Цього року він дорівнює 22 тестовим балам.
Оскільки в 2015 році результати ЗНО з української мови та літератури будуть враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс, Український центр оцінювання якості освіти склав та затвердив окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу від 1 до 12 балів.
Кожен учасник цьогорічного ЗНО може подати запит та отримати електронну або паперову копію виконаного тесту і має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти впродовж п’яти календарних днів з моменту оголошення результатів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8182 / 1.53MB / SQL:{query_count}