“Будьте проповідниками надії”

Глава УГКЦ відвідав реабілітаційний центр “Назарет” для залежних осіб

Блаженніший Святослав та єпископи Постійного синоду УГКЦ побували в реа­білітаційному центрі “Назарет” для узалежнених, що в селі Рихтичі поблизу Дрогобича, на запрошення владики Ярослава, єпископа Самбірсько-Дрогобицького, повідомляє “Католицький оглядач”.
Отець Ігор Козанкевич, директор БФ “Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії”, запросив владик взяти участь в спільній молитві, яку учасники реабілітації за звичаєм моляться в колі, взявшись за руки.
Відтак до учасників зустрічі звернувся глава УГКЦ. Дякуючи священикам, психологам, консультантам та іншим працівникам центру, він сказав: “Можна з певністю ствердити, що історія постання і боротьби за життя цього реабілітаційного центру – це ікона змагання людини за свободу від узалежнень і боротьби за життя”. Зі слів Блаженнішого, реабілітаційний центр “Назарет” є осередком служіння та християнської любові, яка спасає, дає надію і визволяє.
Після цих слів предстоятель УГКЦ звернувся до узалежнених: “Найперше хочу запевнити вас, що Господь Бог любить вас, незважаючи на ті біди, труднощі, проблеми, рани, які кожен з вас має… Місія Церкви полягає у тому, щоб показати вам цю любов!”
Після цього Ігор Козанкевич розповів про труднощі, які він і працівники центру мали на початках. “Не такими страшними були матеріальні проблеми, хоча вони були чималі: близько двох років в приміщеннях не було ні світла, ні води, мешканці користувались свічками, мусили привозити воду з Дрогобича, як брак знань для належної організації реабілітаційного процесу… Бувало так, що людина казала мені: “Я йду далі вживати алкоголь”, а я не знав, як їй допомогти”. 
Факт існування такого реабілітаційного центру має виховний вплив на громадськість: люди навчились адекватно ставитись до тих, хто видужує від різних узалежнень. Блаженніший Святослав зауважив, що його глибоко вразили слова одного реабілітанта: “Тут я зрозумів, що достойний того, щоб жити”,  а також фраза іншого: “Тут я пережив найкращі хвилини свого життя”. Прощаючись із мешканцями центру, глава УГКЦ побажав їм бути проповідниками надії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7845 / 1.53MB / SQL:{query_count}