Європейська молодь п'є, аби займатися сексом

Значна частина молоді в Європі вживає алкоголь і наркотики спеціально для того, щоб знайти партнера для сексу. Третина чоловіків у віці від 16 до 35 років і 23 % опитаних жінок такого ж віку сказали, що напиваються тільки для того, аби збільшити шанс знайти сексуального партнера. 

Значна частина молоді в Європі вживає алкоголь і наркотики спеціально для того, щоб знайти партнера для сексу. Третина чоловіків у віці від 16 до 35 років і 23 % опитаних жінок такого ж віку сказали, що напиваються тільки для того, аби збільшити шанс знайти сексуального партнера. 
 
Всього в опитуванні, яке провели в 9 європейських країнах, взяли участь близько 1350 людей, котрі часто відвідують паби, бари і нічні клуби. Дослідники вибрали по одному місту в кожній з дев'яти країн: Австрії, Великобританії, Німеччині, Греції, Іспанії, Італії, Португалії, Словенії та Чехії.

В стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, за словами респондентів, вони відчували підвищений потяг до ризикованих сексуальних зв'язків. Дослідження всього лише підтвердило цей давно відомий факт. Але, як з'ясувалося, для багатьох респондентів він став головним заохочувальним мотивом для того, щоб випити або прийняти наркотик. Було встановлено очевидний зв'язок між ранніми статевими стосунками і вживанням наркотиків та алкоголю. Особливо чітко він простежувався серед дівчат до 16 років.

У Відні майже 50 % учасників опитування зізналися, що пили алкогольні напої та займалися сексом, коли їм ще не було 16. У Венеції цей показник становив 36 %, в іспанській Пальмі – 37 %, в Ліверпулі – 30 %.  

За вживанням наркотиків результати були аналогічні: скрізь був значний відсоток респондентів, які у віці до 16 років вживали наркотичні речовини і займалися сексом.  
Різниця між країнами була тільки в популярності того чи іншого наркотичного засобу.  

Так само всі наркотичні речовини, зокрема й алкоголь, тісно пов'язані з частою зміною сексуальних партнерів. Ті, хто позитивно відповів на запитання, чи вживали вони за останні чотири тижні алкогольні напої, марихуану, кокаїн або екстазі, найчастіше так само ствердно відповідали, що у них за останній рік змінилося не менше п'яти партнерів і/або були випадки сексу без презерватива. У цій групі багато хто зізнавався, що про деякі випадки з їхнього бурхливого сексуального життя вони згадують з жалем.

«Мільйони молодих європейців нині вживають наркотики та алкоголь, і  це впливає на їхнє рішення щодо інтимних зв'язків, підвищуючи ймовірність незахищеного сексу або сексу, про який вони згодом шкодують", – сказав керівник дослідження, професор Марк Белліс з ліверпульського Університету Джона Мура.

На його думку, треба зважати на цей взаємозв'язок під час планування таких заходів, як інформаційні кампанії за безпечний секс і проти наркоманії. Саймон Блейк, голова британської доброчинної організації «Brook», що консультує молодь з  проблем сексуального життя, заявив, що "коли справа доходить до наркотиків і алкоголю, молодь вчиться у нас, дорослих. Ми визначаємо ту культуру, в якій вони дізнаються про секс, про алкоголь і наркотики".


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8260 / 1.55MB / SQL:{query_count}