У молитві за мир

Триває паломництво єпископів УГКЦ та РКЦ в Україні до гробів апостолів Петра і Павла

Цього тижня єпископи УГКЦ на чолі з Блаженнішим Святославом – Патріархом УГКЦ та єпископи РКЦ в Україні здійснюють паломництво до гробів верховних апостолів Петра і Павла.
Візит українських єрархів до Риму передбачає окрему аудієнцію в Святішого Отця, а також відві­дини різних ватиканських міністерств-дикастерій. Окрім цього, українські єпископи моляться в найголовніших папських соборах – Латеранському, базиліці святого Павла за міськими мурами, в базиліці святого Петра, а також у церкві Санта Марія Маджоре.
“Візит єпископів – це передусім паломництво до гробів апостолів, звідки їхні наступники черпають живу воду із самих джерел християнства, це вияв церковного сопричастя з Апостольським Престолом”, – вважає владика Діонізій Ляхович, апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії, відповідальний від Синоду за організацію візиту. 
Такі паломництва до Апостольської Столиці, які в Католицькій церкві прийнято називати visita ad Limina, єпископи здійснюють кожні п’ять років для зустрічі зі Святішим Отцем як символ єдності з наступником святого апостола Петра.
Візит єпископів – це передусім паломництво до гробів апостолів, звідки їхні наступники черпають живу воду із самих джерел християнства, це вияв церковного сопричастя з Апостольським Престолом
Українські єрархи присвятили цьогорічне паломництво до гробів верховних апостолів молитві за мир в Україні. Під час архиєрейської  літургії на гробі святого апостола Павла в соборі на честь його імені Блаженніший Святослав сказав: “Апостол Павло був апостолом миру. Йому належать слова, що Христос є наш мир, Його смерть на хресті навіки примирила Бога з людиною, а відтак  і людей між собою. Ми сьогодні прибули сюди, аби на його гробі просити миру в нашій державі”. Єпископи РКЦ в Україні розпочали своє паломництво месою на гробі апостола Петра. Єпископи УГКЦ молилися біля цієї святині учора, 20 лютого.
Крім молитовної програми, владики мали чимало зустрічей з представниками Ватикану, на яких намагалися донести правду про події в Україні та душпастирські виклики, які стоять перед УГКЦ в умовах війни. 
Завершить паломництво прес-конференція на тему “Пасторальні виклики Української греко-католицької церкви в умовах війни”, яку в прес-центрі Радіо Ватикану Патріарх Святослав проведе 23 лютого.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8120 / 1.53MB / SQL:{query_count}