Католики Білорусі з нами!

Минулого четверга, 18 лютого, у римо-католиків розпочався Великий піст – час особливої молитви, жертовності та застанови в стосунках із Богом та ближніми

фото: belta.by
Входячи у цей важливий для кожного християнина час, наші сусіди, католики Білорусі, постановили молитися за мир в Україні. 
У зверненні Конференції католицьких єпископів Білорусі до вірян ідеться про надію на вирішення конфлікту завдяки зустрічі в так званому “нормандському форматі”, яка нещодавно відбулася в Мінську. Це звернення опублікував “Католицький медіа-центр”.
“На порозі Великого посту заохочуємо всіх вас, брати і сестри, до подальшої молитви в цій настільки важливій для нас інтенції. Скеровуємо заклик про жести солідарності і підтримки для братнього українського народу в цей особливо важкий для нього час. 
Приймемо добровільні великопісні обмеження в інтенції бажаного миру і будемо просити Господа, щоби врятував світ від голоду, вогню і вій­ни”, – йдеться у зверненні, підписаному головою Конференції католицьких єпископів Білорусі Олександром Кашкевичем.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7893 / 1.52MB / SQL:{query_count}