Творити історію разом із Богом

Папа Франциск – про те, чому нам випадають випробування і як маємо їх приймати

фото: unian.ua
Довіряти Богові навіть у найважчих життєвих ситуаціях, навіть тоді, коли ми не розуміємо історії, яку Господь творить разом із нами, бо ж вона завжди є історією спасіння, – про це говорив Папа Франциск під час проповіді в четвер, 18 грудня, повідом­ляє Радіо Ватикану. 
Понтифік наголосив, що Господь творить історію разом із нами, крокуючи поряд із нами, а коли ми помиляємось, Він виправляє історію та веде нас уперед. І якщо ми цього не зрозуміли, то ніколи не зрозуміємо Христового Різдва. Протягом цієї історії спасіння Бог вибрав деяких осіб для того, аби допомагали народові йти вперед, – таких як Авраам, Мойсей, Ілля. 
У їхньому житті також були важкі хвилини, різні моменти незручностей та неспокою. В певний момент Мойсей та Ілля навіть бажали померти, але потім ввірились Господові. Сьогодні також є люди, які хотіли б жити спокійно, але Господь завдає їм незручностей, щоби разом із ними творити історію, не раз скеровує нас на шлях, яким ми не хочемо йти.
Слід завжди з довір’ям покладатися на Господа Бога, навіть у найважчих та незручних для нас життєвих хвилинах, пам’ятаючи, що Творець крокує з нами, бо є нашим Батьком
Папа запропонував застановитися над тим, як почувався святий Йосиф, коли довідався про вагітність Марії, чи легко було йому прийняти цей факт. Аби вберегти Марію від каменування, йому довелося визнати свій гріх, обмовити себе. Після сну, в якому ангел з’явився Йосифові, він прийняв Марію і погодився прийняти майбутнє дитя за своє. 
Папа підсумував, що творити історію для Господа Бога означає крокувати разом зі своїм народом і випробовувати своїх обранців протягом цього шляху. Тому слід завжди з довір’ям покладатися на Господа Бога, навіть у найважчих та незручних для нас життєвих хвилинах, пам’ятаючи, що Творець крокує з нами, бо є нашим Батьком. 
“Нехай Господь допоможе нам зрозуміти цю таємницю свого крокування в історії зі своїм народом, таємницю випробування та велич серця своїх обранців, які беруть на себе болі, проб­леми, а також приймають подобу грішників – як Ісус – щоби творити історію”, – сказав наостанок Святіший Отець.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8541 / 1.54MB / SQL:{query_count}