Жителі Неаполя почали підпал6ювати купи сміття

Жителі Неаполя, втомлені спостерігати на гори відходів на вулицях міста, почали спалювати сміттєві звалища.

neapol2.jpgЖителі Неаполя, втомлені спостерігати на гори відходів на вулицях міста, почали спалювати сміттєві звалища.

Оскільки купи сміття звалено просто на вулицях, пожежі палають поряд із житловими будинками та припаркованими авто. Більшість випадків підпалів зареєстрована в районі Фуорігротта. «Сміттєва проблема» в італійській області Кампанія останнім часом знов посилилася.

Будівництво так необхідних місту сміттєвих звалищ в городках Свіньяно Ірпіно і Сант Арканджело Трімонте ще не завершено. Влада Неаполя також розглядає питання відкриття сміттєвого підприємства в самому місті. На цей проект влада області виділила необхідні кошти. Проте жителі міста протестують проти організації звалища в самому Неаполі. Минулого тижня пройшли масові маніфестації протесту.

neapol.jpgПроблеми з утилізацією сміття в Неаполі й у всій Кампанії виникли через те, що більшість звалищ регіону опинилися переповнені й були закриті. Місцева влада пропонує відкрити раніше законсервовані звалища, а також організувати нові. Проте місцеве населення активно виступає проти цього плану, заявляючи, що відкриття звалищ шкодить не лише сільському господарству, але й здоров'ю людей і тварин. Аналітики пов'язують витоки проблеми з діяльністю неаполітанської мафії (каморри), яка активно заробляє на нелегальній утилізації відходів і зацікавлена в тому, щоб «сміттєву проблему» не розв’язували.

Раніше лідер правоцентристської коаліції, яка перемогла на квітневих парламентських виборах, Сильвіо Берлусконі пообіцяв у разі його обрання провести перше засідання ради міністрів в Неаполі й заявив, що місце роботи прем'єр-міністра буде саме в цьому місті, доки не розв’яжуть цю гостру проблему.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8557 / 1.53MB / SQL:{query_count}