А ми йдемо на вихідні до цирку!

Програмою “Експресія” у Львівському цирку розпочався новий сезон. Триватиме програма до 19 жовтня

фото: Наталія Пиртик
На вулиці мокра осінь, а у Львівському цирку – справжня спека. У неділю, 21 вересня, тут відкрили новий сезон програмою “Експресія”. На арені – дресировані зебри, страуси і лисиці, а родзинкою шоу став виступ українських еквілібристів світового рівня. 
Як розповів “Пошті” фінансовий директор Львівського цирку Роман Здреник, програму “Експресія” показуватимуть до 19 жовтня. “Хоч на душі тяжко і через події в державі зовсім немає настрою до веселощів, але те, що цирк знову відчинив свої двері для дорослих і малечі, означає, що ми разом із артистами подолаємо депресію! Зважаючи на економічну ситуацію, вартість квитків не змінилась. Як і раніше, їх ціна коливається від 50 до 150 гривень. Сподіваюсь, що програма сподобається львів’янам і жителям області. Тому запрошую маленьких і дорослих знову приходити до цирку в новому сезоні”, – говорить Роман Здреник.

фото: Наталія Пиртик
У програмі “Експресія” багато номерів, які сподобаються й малечі, і дорослим. Львів’янка Оксана прийшла на виставу із донечкою Яночкою. Обоє в захваті від майстерних акробатів та дресированих звірів. 
“Цирк дуже гарний! Новий сезон розпочинається чудово! Багато звірів, багато гарних акробатів, дуже красиві костюми, музика... все дуже гарне. Цирк прекрасний і чудовий”, – зазначила “Пошті” пані Оксана після вистави. 
Малеча теж має свої вподобання. Найбільше юним глядачам сподобались дикобрази, песики, коники, ну і, звісно, веселі і смішні клоуни. “Мені дуже-дуже сподобався цирк весь”, – додає першокласниця Яна.  
До слова, у новому цирковому сезоні на арені лише українська програма. Немає російських номерів, натомість виступають артисти зі Східної України. Еквілібрист Боб Гвоздецький приїхав із Луганська, є лауреатом міжнародних конкурсів і премій. Вдруге приїхав до Львова і не приховує захоплення містом і людьми. “Мені дуже у вас подобається. Чудовий цирк, чудові глядачі, привітні люди. Події в державі об’єднали нас і те, що артисти зі Східної України виступають у Львові є найбільшим підтвердженням того, що ми єдина країна і в нас усе буде добре”, – зазначив “Пошті” Боб Гвоздецький.
 
фото: Наталія Пиртик
Завітати до цирку на нову програму містян та гостей запрошують щосуботи і щонеділі. Початок вистав у суботу о 12.00, а в неділю – о 12.00 та 16.00 (у графіку можливі зміни).
До речі, задля зручності запроваджена система електронного бронювання квитків на сайті kasa-lvivcirk.com. Їх можна купити щодня з 10.00 до 18.00 в касі цирку, але не пізніше, ніж за півгодини до початку вистави.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8202 / 1.57MB / SQL:{query_count}