До президентських перегонів у США долучився ще один кандидат – екс-соратник Маккейна

У боротьбу за посаду президента США вступив ще один кандидат – колишній конгресмен-республіканець, а зараз представник Лібертаріанської партії Боб Барр.

У боротьбу за посаду президента США вступив ще один кандидат – колишній конгресмен-республіканець, а зараз представник Лібертаріанської партії Боб Барр.

На думку Барра, виборцям потрібний альтернативний кандидат, який істотно скоротить роль федерального уряду. Зокрема, він планує різко зменшити кількість урядовців і обмежити їхні права. На прес-конференції у Вашингтоні Барр також пообіцяв, якщо стане президентом, почне виведення американських військ з Іраку і скоротить кількість американських військових баз.

Два роки тому Барр вийшов з республіканської партії, пояснивши, що його не влаштовує "авторитарна" політика республіканців, які не бажають скорочувати урядові витрати і намагаються обмежити громадянські свободи з метою боротьби з тероризмом.

На думку політологів, якщо Барр стане кандидатом в президенти США, то він зможе відібрати частину голосів у колишнього соратника по партії Джона Маккейна. Втім, шансів на успіх у нього мало.

59-річний Барр, за освітою адвокат, представляв у період з 1995 по 2003 рік штат Джорджія в нижній палаті Конгресу США і вирізнявся дуже консервативними поглядами. Так, нагадує ИТАР-ТАСС, він нещадно критикував демократа Білла Клінтона, коли той був президентом.

Саме Барр надіслав у березні 1997 року в юридичний комітет палати представників офіційний запит про розгляд можливості імпічменту щодо Клінтона через скандальну історію зі стажистом Білого дому Монікою Левінські. Тоді конгресмен закликав покласти край "загрозливій практиці політичних зловживань" адміністрації.

Лібертаріанська партія оголосить про те, хто буде її кандидатом на виборах, на з'їзді, який відбудеться з 22 по 26 травня у Денвері.

Ця партія була створена в 1971 році в штаті Колорадо. В основі її програми – принцип максимальної свободи особистості й різкого обмеження ролі уряду в житті країни. Представники партії регулярно беруть участь у боротьбі за Білий дім, проте їм жодного разу не вдалося посісти навіть друге місце. На минулих виборах 2004 року кандидат від лібертаріанців набрав менше 1 % голосів.

Як відомо, наразі головними претендентами на посаду президента США є кандидат від Республіканської партії Джон Маккейн та кандидат від Демократичної партії, яким може стати або Барак Обама, або Гіларі Клінтон – демократи ще не визначилися зі своїм представником.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8387 / 1.54MB / SQL:{query_count}