Вихідні в Європі

Найцікавіші екскурсійні тури для молоді до країн Євросоюзу за версією “Пошти”

Найкраще уявити собі європейський спосіб життя можна, подорожуючи зарубіжними країнами. Екскурсійні тури різноманітними державами сьогодні стали доступними і для дорослих, і для молоді. Тож варто обрати відповідний маршрут і збагатити світогляд надзвичайно цікавою та корисною інформацією про культуру різних народів. Тим паче, подорожуючи групою ви гарно проведете час та розважитеся. 
Зараз популярними стали поїздки на вихідні або ж на канікули учнів старших класів та закладів професійно-технічної освіти, студентів вишів. Такі тури добре організовані: група формується зазвичай із однолітків, кожні десять дітей супроводжує педагог або хтось із батьків юних туристів. Маршрут формується відповідно до вподобань та можливостей мандрівників. 
Керівникам групи варто заздалегідь (не менше, ніж за півтора місяці) обговорити з туристичною агенцією всі деталі майбутньої подорожі – країни, до яких проляже ваш шлях, туристичні об’єкти, які бажаєте оглянути, факультативні екскурсії. Послуги, не включені у вартість туру, найкраще оплатити для усієї групи при замовленні подорожі. Також варто подбати про додаткове харчування. 
У вартість екскурсійних поїздок зазвичай включають сніданки, тож аби діти не шукали самостійно, де поїсти, можна за невелику доплату (15 – 20 євро на 3-4 денну поїздку) замовити обіди з гарячими стравами. 
Можна також скористатися унікальною можливістю не лише на свої очі побачити, як живуть люди в інших країнах, а й набути певних навичок під час майстер-класів, організованих туристичною агенцією. До прикладу, учні одного з львівських вищих професійних училищ, подорожуючи Італією, навчилися готувати смачні соуси до пасти. Цікавими також є тематичні поїздки на кшталт “Італія – мода”, “Італія – кіно” та інші. 
Найбільш популярними та доступними за ціною є 4–7-денні тури до наших найближчих сусідів – Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, Німеччини. Вартість таких мандрівок – 100-200 євро. Маршрут зазвичай пролягає через декілька європейських міст (Краків, Прагу, Будапешт, Братиславу, Відень тощо). 
Більш насичена екскурсійна програма очікує вас у 6–7-денних подорожах вартістю 200-300 євро. Канікули у Греції, Італії, Франції, країнах Бенілюксу впродовж 7 – 10 днів можна замовити за 300-400 євро. Під час мандрівок події зі сторінок підручників перетворяться у реальні враження. 

Краків

Якщо ви вирішили провести вихідні у Європі, найбільш доступним варіантом буде подорож до Кракова. Там львів’яни почуватимуть себе як у рідному місті. 

Комфорт нашим мандрівникам забезпечуватиме географічна близькість, спільні з нами сторінки історії, подібність архітектурного стилю. До того ж майже відсутній мовний бар’єр. 
Неповторна атмосфера Кракова зачарує вас. Тут можна із задоволенням прогулятися вузенькими вуличками Старого міста, на площі Ринок, коли сурмач виграє свою мелодію на чотири сторони світу, загадати бажання, відвідати Маріацький костел, побачити Янгеллонський університет. Неодмінно слід відвідати Вавель, Королівський палац, помилуватися Віслою з висоти курганів. 
Радимо також розважитися в аквапарку. А на відстані усього 8 км від Кракова можна поринути в оздоровний світ соляних копалень у місті Величка.

Будапешт

В Угорщині юні мандрівники зможуть оцінити унікальну атмосферу країни, яка поєднала національні традиції давніх мадяр, західну австрійську та східну турецьку культури. 
Вас зачарує величний Дунай з відомими на весь світ мостами, зокрема, ланцюговим мостом Сечені. А з верхівки гори Геллерт відкривається неймовірна панорама Будапешта. Ви ніколи не забудете старовинну Буду та елегантний Пешт, будівлю парламенту (одного з найбільших в Європі), Королівський палац, ажурні споруди Рибальського бастіону з білого каменю, Будайський замок з готичним собором святого Матяша.
 
На площі Героїв ви зможете дізнатися про правителів та видатних особистостей багатовікової історії країни. Вишуканим задоволенням стане прогулянка проспектом Андраші та міським парком Варошліґет, відвідини замку Вайдуханян. 
Неподалік знаходиться відомий зоопарк, у якому діти зможуть побачити екзотичних тварин. Також варто помилуватися рідкісними мешканцями підводного світу в океанаріумі. Безліч позитивних емоцій зможуть подарувати чотири сотні каруселей та атракціонів у Луна-парку або ж катання дитячою залізницею. А вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю стане справжньою родзинкою вашої подорожі. 

Прага

Якщо маршрут вашої мандрівки пролягатиме через столицю Чеської республіки Прагу, ви переконаєтеся, що це одне з найгарніших та величніших міст світу. Дух захоплює панорама зі святково-червоними черепичними дахами, красунею-рікою Влтавою з висоти Празького граду та численних оглядових майданчиків. 

Незабутніми враженнями стане велич собору святого Віта. Романтичними історіями збагатить вас прогулянка Карловим мостом. Світові шедеври архітектури й мистецтва відкриють відвідини Старого міста. Староміська площа вважається найгарнішою у Європі. Там ви зможете побачити відомий на весь світ празький астрономічний годинник. 
Дітям буде цікаво відвідати празький зоопарк, один із найбільших в Європі. А яке задоволення подарує прогулянка на пароплаві під плескіт хвиль Влтави!

Братислава

Варто помандрувати також до чарівної Словаччини. Вас очікує купання в термальному аквапарку Татраландія – відпочинок, розслаблення, розваги. Під час мандрівки до Бойніцького замку (Замку з привидами) ви поринете в атмосферу казок, таємниць і легенд. Звісно, треба завітати й у зоопарк та побачити понад 250 видів різноманітних тваринок. 
Столиця країни Братислава відкриє вам сторінки давнини та сучасності. Ви зможете побачити: Братиславський град – замок, розташований на скелястому пагорбі в західній частині словацької столиці. Звідси відкривається чудовий вид на місто, а в гарну погоду і на сусідню Угорщину.

У таємничому лабіринті Старого міста найвідомішою є Михальська вулиця з високою баштою. Ворота святого Михайла – єдина збережена частина середньовічних міських захисних споруд. У бароковому палаці Грассалковичів нині розміщена резиденція президента Словаччини.
У старовинному центрі міста можна відвідати Міський музей, розташований у Старій ратуші, та ознайомитися з історією країни часів угорського, австро-угорського правління та Чехословацької Соціалістичної Республіки.

Відень

В Австрії вам розповідатимуть про ключові моменти європейської історії. Потрапивши до Відня, юні львів’яни мають згадати, що старовинна частина нашого міста та його культурна спадщина сформувалися за часів правління Австрійської імперії. 
Столиця на Дунаї – серце Європи, місто розкішних палаців і величних площ, вишуканих вулиць і мальовничих скверів. Ви побачите величний комплекс Гофбурґ – зимову резиденцію імператорів Австрії, яка довгий час слугувала домівкою для найвпливовіших персон світової історії, зокрема, представників династії Габсбурґів. Тут вирували відомі на весь світ віденські бали, які, до речі, проводяться донині.
Під час прогулянки знаменитою вулицею Рінґштрассе ви оглянете пам’ятник Марії-Терезії, величні споруди парламенту, ратуші, Музею мистецтв та Музею природознавства. Побачите також собор святого Штефана (Stephansdom) – національний символ Відня та Австрії. Собор будувався, перебудовувався, реставрувався впродовж багатьох сторіч, його історія невіддільна від історії країни.

Державний оперний театр (Staatsoper) є музичним центром не тільки Європи, але і всього світу. Відень та музика – нерозривні поняття. Тут народились шедеври Бетховена, Гайдна, Шуберта, Штрауса та інших видатних композиторів. Історія міста нерозривно пов’язана з генієм Моцарта. Його ім’ям тут нарекли навіть ласощі, зокрема, торти та цукерки. 
Радимо відвідати палац Шьонбрунн, який вважається літньою імператорською резиденцією. Тут для імператриці Марії-Терезії заграв на фортепіано шестирічний Моцарт. Палац нагадує також про історичні події, пов’язані з родиною імператора Франца Йосифа та його дружини Єлизавети (Сіссі).
Якщо забажаєте розважитися – гайда до Пратера! Це цілий світ розваг – понад 250 атракціонів, зокрема віденське колесо огляду, найбільша у світі ланцюгова карусель, американські гірки у приміщенні. Відень подарує вам безліч яскравих вражень. 

Париж

Париж – це найвідоміше, найгарніше, найромантичніше місто світу. Образ легендарної столиці Франції поєднує вишукану архітектуру, європейське мистецтво, багатовікову історію. Як казав король Карл V, “Париж – це не місто, це – цілий світ!”. Саме тут брати Люм’єр створили перше кіно, саме звідси поширюються модні тенденції, саме тут народжуються славнозвісні парфуми. 
Тож варто скористатися можливістю на власні очі побачити уславлене місто, перейтися Єлисейськими полями до Тріумфальної арки, прогулятися Монмартром та відчути, як творилися полотна легендарних художників. Париж неможливо уявити без його основного символу – Ейфелевої вежі. Ви також, піднявшись на неї, помилуєтеся цим величним містом з висоти пташиного польоту та ще більше закохаєтеся у його неймовірну красу.

А під час прогулянки на кораблику Сеною можна по-справжньому відчути атмосферу столиці, побачити острів Сіте, де знаходиться собор Паризької Богоматері, прославлений у романі Віктора Гюго, дивовижну будівлю Музею сучасного мистецтва імені Жоржа Помпіду, університет Сорбонну та інші видатні пам’ятки французької історії, архітектури, культури. 
Серцем Парижа є Лувр. У виставкових залах найбільшого музею світу ви зустрінетеся з шедеврами найвідоміших митців усіх епох та народів, зокрема, відчуєте, як дивиться просто вам у вічі Мона Ліза з полотна Леонардо да Вінчі. У Версалі ви зможете дізнатися, як жили французькі королі, поринути у атмосферу золотої епохи короля-сонця Людовика ХIV, прогулятися вишуканими садами та парком. 

Діснейленд

Мабуть кожна дитина мріє побачити героїв улюблених мультфільмів, казок. Це бажання може втілитися у життя в грандіозному комплексі парків розваг компанії “Волт Дісней” неподалік від Парижа у місті Марн-ля-Валє.

На території майже дві тисячі гектарів дітям та дорослим дарують задоволення два тематичних парки Disneyland Park та Walt Disney Studios Park, парк розваг Disney Village, безліч, кафе, магазинів, спортивних майданчиків тощо. У паризькому Діснейленді здійснюються найзаповітніші мрії та найпотаємніші фантазії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7543 / 1.64MB / SQL:{query_count}