Чи обов’язково замінювати вікна при утепленні будинку?

“Нарешті розпочав утеплення своєї квартири, проте дізнався, що воно не буде ефективним, якщо старі вікна не замінити на нові. Скажіть, будь ласка, чи справді знадобляться мені нові вікна при утепленні будинку?”

Василь Бойко, м. Львів


Роман Кузич, головний конструктор компанії-виробника енергоощадних матеріалів: 
– Люди думають, що пластикові вікна зберігають тепло. Але чи виконують вони обіцяну енергоощадну функцію? Багато хто встановлює їх у домівках саме з метою збереження тепла, проте це великий обман! Мешканці гадають, якщо замінити дерев’яні вікна пластиковими, то в помешканні стане тепліше.
Насправді таке вікно не пропускає повітря, вам нема чим дихати, і тому здається, ніби стало тепліше. Вартість пластикових вікон – лише маркетинговий хід для викачування грошей. Функціями вікна є насамперед пропускання світла і герметизація, а не провітрювання, як наголошують виробники склопакетів. 
До речі, в інструкції до пластикових вікон, про яку зазвичай ніхто з покупців не питає, написано, що такі вікна потрібно відчиняти для провітрювання щогодини! А як же тоді бути з енергозбереженням? Навіщо потрібне таке вікно, якщо взимку, коли у помешканні є малі діти чи хворі батьки, його треба відчиняти щогодини на 15 хвилин? 
Наша група вирішила цю проблему в такий спосіб: потрібно поставити найпростіше вікно і вмонтувати рекуператор тепла. Таким чином отримаєте тепло в квартирі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7671 / 1.53MB / SQL:{query_count}