Яке дозвілля для літніх людей є у Львові?

“Якось побачила у новинах, що двоє людей поважного віку познайомились під час відпочинкових заходів для літніх людей і навіть одружились! Мої діти уже дорослі, внуки виросли, а здоров’я дозволяє мені активно проводити час. Підкажіть, будь ласка, яке дозвілля для літніх людей сьогодні є у місті і куди звертатись?”

Маргарита Рябошапко, м. Львів


Ігор Кобрин, в.о. начальника управління соцзахисту Львівської міськради:
– Починаючи з 2010 року, управління соцзахисту міської ради відкриває у Львові осередки, де б самотні літні львів’яни могли цікаво та з користю проводити час. Центри дозвілля для літніх ми створювали у співпраці міського територіального центру та Церкви. Зокрема перший такий центр діє  при храмі Христового Воскресіння, що на Городоцькій, 319а.
Сьогодні у Львові працюють вже вісім центрів дозвілля для літніх львів’ян, сім з яких функціонують при храмах. Тут дідусі й бабусі можуть провести час у спілкуванні з ровесниками, стати учасником тематичних лекцій,  майстер-класів, бесід із психологом, мандрувати, переглянути в колі однодумців цікаві художні та документальні фільми та побувати на екскурсії цікавими місцями Львова та області.
Охочі брати участь у заходах дозвілля міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації (тел.: 233-10-49), а також до головного офісу центру  (тел.: 238-32-74).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8083 / 1.53MB / SQL:{query_count}