Як отримати пільги на книжки для пенсіонерів?

“Знаю, що останнім часом Форум видавців пропонує акційні книжки для людей літнього віку. Збираємось поїхати на цьогорічний Форум. Підкажіть, будь ласка, яких саме пільг і знижок на книжкові новинки варто очікувати цього року?”

Марина Стебельська, м. Трускавець


Мар'яна Павловська, координатор акції “Третій вік: задоволення від читання”:
– Благодійна акція для людей поважного віку: “Третій вік: задоволення від читання” цього року проводиться втретє. Завдяки нашому партнерові передбачена велика програма заходів для літніх людей: зустрічі з письменниками та інтелектуалами, концерт улюблених виконавців, концерт хорів у органному залі (11 вересня), майстер-класи з креативного письма і дослідження родоводів. 
12 вересня передбачений також гала-концерт у філармонії за участі Павла Табакова, Олександра Божика, Оксани Мухи, які розробили спеціальний репертуар з піснями, які літні люди люблять і пам’ятають. 
Літні відвідувачі ярмарку також матимуть можливість придбати одну з книжок  українських видавництв із суттєвими знижками (які саме – ще уточнюємо з видавництвами). Знижку можна буде отримати при наявності флаєра. Його можна буде роздобути у всіх відділеннях “Укрпошти”, ГО, профспілках, міській і обласній радах. Вхід у Палац мистецтв для літніх людей на всі заходи – безкоштовний!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7595 / 1.53MB / SQL:{query_count}