Куди звертатися, якщо у багатоповерхівці “оселилися” безпритульні коти?

“У нашому будинку “оселилися” вуличні коти. І не один, чи два, а одразу кілька. Окремі мешканці їх підгодовують, дехто навіть кидає їжу просто з вікна, на льоту вона потрапляє на випраний одяг, розвішаний на балконах нижніх поверхів. Це сильно дратує! Ба більше, поруч на майданчику бавляться діти, вони контактують з цими котами. А де гарантія, що ці коти здорові і не несуть загрози для діток? Порадьте, будь ласка, куди можна звернутися, щоб тих котів кудись забрали?”

Оксана Ядчишин, м. Львів


Юрій Голець, директор департаменту житлового господарства та інфрастуркутри Львівської міської ради:
– У таких випадках можна телефонувати на гарячу лінію міста (1580) або безпосередньо у ЛКП “Лев”, якому після останніх ухвал міськради делегували повноваження щодо вирішення усіх питань, пов’язаних з тваринами у місті. Фахівці “Лева” виїжджають на об’єкт і досліджують усі обставини проживання котів у будинку. 
Щоправда, після липневої ухвали “Про заходи захисту котів від жорстокого поводження у м. Львові” вони узгоджують свої дії з представниками зоозахисних організацій і самими мешканцями. 
Передбачено, що може бути прийняте дуже різне рішення – від вилучення і навіть до евтаназії. Звичайно, якщо ж коти нікому не заважають, ніхто їх не забиратиме.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7872 / 1.53MB / SQL:{query_count}