Як вибрати безпечний антиперспірант?

“Чула, що сучасні антиперспіранти спричиняють чимало недуг. Скажіть, будь ласка, який дезодорант безпечніший – кульковий, сухий чи в аерозолю?” Марина Олійник, м. Золочів


Гордій Рибчинський, мамолог-онкохірург:
– Влітку у всіх людей посилюється потовиділення, але для того, щоби позбутись неприємного запаху і плям на одязі, користуватися дезодорантами-антиперспірантами варто обережно.
Гігієнічні засоби для захисту від поту бувають двох видів: ті, що блокують запах, і ті, що блокують сам процес потовиділення, тобто запобігають утворення плям від поту. У дезодорантах в аерозолю, стіках чи кулькових містяться власне діючі речовини, які захищають від поту. На сьогодні немає прямих доказів, що антиперспіранти спричиняють рак, але й не доведено, що вони не провокують утворення злоякісних пухлин. 
Щоб мінімізувати вплив засобів від поту, насамперед потрібно чітко дотримуватись правил особистої гігієни: приймати душ двічі на день. Після ранкового можна користуватись дезодорантом в аерозолю або кульковим, але увечері потрібно обов’язково змити його водою з милом, навіть якщо приходите додому швидше і ще не лягаєте спати! Аби запобігти небажані наслідки, антиперспірантами треба користуватися періодично –  час до часу, тобто коли ви залишаєтесь удома, можна взагалі їх не використовувати. 
Запам’ятайте ще одне правило: після гоління під пахвами потрібно продезінфікувати цю ділянку шкіри спиртом і тільки згодом скористатися дезодорантом. І взагалі такі гігієнічні засоби краще використовувати у віці, коли організм уже фізіологічно сформований.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8514 / 1.53MB / SQL:{query_count}