Чи треба платити за воду, якщо у квартирі тимчасово ніхто не мешкає?

“У мене двокімнатна квартира у Франківському районі Львова, мешкаю в ній сам. У мого товариша однокімнатна квартира на Сихові, і ситуація аналогічна. Нам запропонували хорошу роботу в іншому місті. Лічильників гарячої і холодної води у наших помешканнях немає. Чув, що у випадку своєї тимчасової відсутності споживач може не платити за воду згідно з тарифом. Скажіть, будь ласка, чи це так і куди я повинен звернутися, аби мені скасували цю плату?”

Роман Солушенко, м. Львів


Олекса Макогін, головний інженер Львівського міського комунального підприємства “Львівводоканал”:
– При відповідному документальному оформленні на час тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім’ї споживач має право не платити за водопостачання. Це можливо тоді, коли є прилади обліку води, і тоді, коли їх немає! Зверніться у відділ збуту Львівводоканалу, напишіть заяву, що у певний період (вкажіть, який саме) в квартирі ніхто не житиме. Працівники підприємства приїдуть до вашого помешкання і опломбують прилади обліку води (якщо вони є).
Після повернення вам треба буде знову звернутися до нашого підприємства і написати заяву про відновлення водопостачання. Відділ збуту послуг ЛМКП “Львівводоканал” працює у понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, а в п’ятницю – з 8.00 до 16.00.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7530 / 1.53MB / SQL:{query_count}