Львів сакральний

У мерії презентували сайт про духовну велич міста

Управління внутрішньої політики Львівської міськради відкрило сайт “Духовна велич Львова”, який має показати різнобарвне та насичене життя релігійного Львова. На презентації нового інтернет-ресурсу керівник управління Андрій Шевців зазначив, що цей проект міжконфесійний.
Зі слів редактора сайту Євгена Бойка, все почалося зі сторінки на Facebook, де виставлялися повідомлення про релігійні події у Львові. А коли увага до неї значно зросла, вирішили створити окремий сайт. Він складається з трьох блоків: довідкового (про існуючі конфесії, контакти храмів тощо), інформаційного (новини та анонси) і аналітичного (інтерв’ю, статті, дискусії).
На сайті планують розповідати про життя святих, львівську сакральну спадщину, робити огляди фільмів. Уже зараз на сайті активно оновлюються блоги. Тут працюють молоді журналісти, випускники ЛНУ ім. І.Франка та УКУ, семінаристи, також до співпраці залучені прес-служби різних Церков.
Оцінюючи перспективи цього проекту, директор Наукової бібліотеки ЛНУ Василь Кметь сказав, що він має представити справді неповторну львівську спадщину міжконфесійного діалогу. Науковець навів приклад Львівської ікони Богородиці, яка історично об’єднала римо- і греко-католиків, вірмен і православних. 
Коментуючи це, один із натхненників сайту о. Павло Дроздяк, керівник прес-служби Львівської архиєпархії УГКЦ, сказав, що це є приклад “єдності у різноманітності”, а його колега із Львівської єпархії УПЦ КП Лука Карп’юк звернув увагу, що перевагою таких сайтів є можливість у невеликій тематичній ніші заглибитися і якісно висвітлювати релігійну палітру Львова, повідомляє РІСУ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4814 / 3.96MB / SQL:{query_count}