Нова митрополія УГКЦ

Творення нових структур у Церкві – знак того, що вона активно розвивається і росте

Створення митрополії УГКЦ у Бразилії, вже четвертої за останній період, свідчить про те, що тепер наша Церква зробила важливий крок у розвитку своєї помісності на цих землях. 
Це новий крок до утвердження і визнання патріаршої гідності УГКЦ. Таку думку висловив Патріарх УГКЦ Святослав Шевчук у відеоблозі для “Живого.ТБ” напередодні візиту у Бразилію, де 13 липня у Прудентополі здійснить інтронізацію владики Мирона (Мазура), а 15 липня – владики Володимира (Ковбича). 
Нагадаємо, 12 травня 2014 р. стало відомо, що Папа Франциск підніс дотеперішню єпархію Святого Івана Хрестителя УГКЦ у Бразилії з осідком у Куритибі до статусу архиєпархії та митрополичого осідку. Одночасно Понтифік створив єпархію Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ з осідком у Прудентополі, виокремивши її територію з новоствореної архиєпархії Святого Івана Хрестителя та підпорядкувавши цьому митрополичому осідку.
“Моліться про те, щоб життя УГКЦ із творенням цих нових структур активізувалося і мало добрі плоди в майбутньому”, – сказав наприкінці Блаженніший Святослав.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7989 / 1.52MB / SQL:{query_count}