Дванадцятирічка повертається?

Міносвіти планує повернення до 12-річного шкільного навчання. Щоправда, дещо пізніше

Міністерству освіти і науки слід переглянути підходи до навчання у школі, про це в інтерв’ю “Дзеркалу тижня” сказав глава Міносвіти Сергій Квіт.
На питання, чи планується повернення до 12-річної середньої школи, міністр відповів: “Звичайно, оскільки наша освітня система повинна бути співзвучна з європейською. Інша річ, що в цьому питанні є професійна і політична складові”. 
“Тема 12-річки була жахливо вульгаризована Табачником. Той дванадцятий рік формально був перенесений на дошкільну освіту. І якби європейські фахівці та експерти нас запитали, який у нас термін навчання, то отримали б відповідь – 12-річний. Але насправді дошкільнятам не приділяють належної уваги”, – переконаний очільник Міносвіти. З його слів, міністерству слід переглянути підходи до навчання у школі, розробити нові навчальні плани, підручники, орієнтовані на 12 років, а також знайти кошти на все це. 
“Тема впровадження 12-річної школи буде порушуватися, але не зараз. На сьогодні це завдання не першочергове. Є речі, які треба вирішувати негайно: прийняти закон про вищу освіту, розібратися в корупційних схемах у галузі освіти”, – резюмував він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9066 / 1.53MB / SQL:{query_count}