Як часто повинні мити сходи в багатоповерхівці?

“У нашому під’їзді прибирають не дуже часто. Буває, що, не дочекавшись двірнички, самі замітаємо та миємо сходові майданчики. Але ж це повинен робити працівник комунального підприємства, до якого належить наш будинок! Ми ж за це щомісяця платимо гроші! Скажіть, будь ласка, як часто двірник повинен підмітати і мити під’їзд у багатоповерхівці?”

Мирослава Лозинська, м. Львів


Ірина Маруняк, голова Сихівської райадміністрації м. Львова: 
– Згідно з рішенням виконкому від 31 січня 2011 року, підмітати і мити сходи в під’їзді чи вестибюлі працівники ЛКП  повинні двічі на місяць, вологе підмітання перших трьох поверхів робити щодня, а тих, що вище третього, тричі на тиждень. 
Але якщо будинок одно- або двоповерховий, послуги з прибирання не надаються – хіба що у випадку попереднього договору з усіма мешканцями будинку. В такому випадку проводиться відповідна калькуляція, розраховується вартість послуг і мешканці оплачують їх на бажання.
При вході до кожного під’їзду на дошці оголошень ЛКП повинне прикріпити графіки миття сходових майданчиків. Крім того, там мають бути зазначені всі телефони, куди можна звернутися, якщо виникли сумніви у добросовісності працівників, відповідальних за прибирання у вашому будинку. 
Якщо прибирання здійснюється неналежним чином, мешканці повинні звернутися у ЛКП і скласти акт-претензію про невиконання зазначених в угоді робіт. Якщо ж ЛКП не реагує, можете звертатися у районну адміністрацію. І якщо факт підтвердиться, будьте певні, ми відреагуємо жорстко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8423 / 1.53MB / SQL:{query_count}