До вишу – без сертифіката ЗНО!


Згідно з умовами прийому до вищих навчальних закладів, право брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів або за результатами зов­нішнього незалежного оцінювання (на вибір) мають особи, які здобули повну загальну середню освіту в 2007 році або раніше, повідомляє “Освітній портал”. Ця норма стосується всіх, хто вступає як на заочні, так і на стаціонарні відділення ВНЗ. 
Таке ж право мають вступники з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І і ІІ груп, діти-інваліди) та українські випускники, що здобули повну загальну середню освіту за кордоном. Складати вступні іспити з конкурсних предметів мають право особи, які через об’єктивні причини не можуть взяти участь у ЗНО-2014. Це стосується:
– військовослужбовців Збройних сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також працівників правоохоронних органів спецпризначення та Державної спеціальної служби транспорту, які проходять військову строкову службу, – при вступі на денну форму навчання у вищі військові навчальні заклади та військові навчальні  підрозділи вищих навчальних закладів;
– громадян України, звільнених зі строкової військової служби в рік вступу до вишу;
– військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, – при вступі на заочну форму навчання;
– осіб, які мають захворювання, що можуть стати перешкодою для проходження ЗНО, зовнішнього незалежного оцінювання.
За результатами співбесіди до вишу зараховуватимуть вступників, котрим Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” надане таке право. Також в окремих випадках без сертифіката ЗНО до ВНЗ мають право вступати громадяни інших країн.
Всі інші випускники шкіл, які вступають до вищих навчальних закладів, повинні в обов’язковому порядку подати сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з результатами зовнішнього незалежного оцінювання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8128 / 1.53MB / SQL:{query_count}