На що варто орієнтуватися у виборі школи?

“Ще восени записала свого сина у школу неподалік нашого будинку. Проте цікавилася й іншими навчальними закладами у своєму районі: слухала думки матерів, читала враження з приводу навчання у школах в інтернеті. Після цього пішла і записала дитину у ще дві досить непогані, як на мене, школи. Скажіть, будь ласка, чи правильно я зробила. На що потрібно орієнтуватися у виборі школи?”

Світлана Копринець, м. Львів


Галина Слічна, начальник управління освіти м. Львова:
– Рано чи пізно перед усіма батьками постає питання, як вибрати школу для дитини, адже загальноосвітній заклад є досить важливим етапом в житті сина чи доньки: саме в ньому формується особистість, розвиваються вміння та навички, здобувається основний обсяг знань.
Звичайно, батьки можуть записати дитину одразу в кілька шкіл, за можливості якийсь час водити у них сина чи доньку, поговорити з учителями, директором, одержати інформацію про кваліфікацію педагогів, рівні навчальної підготовки школярів від інших батьків або ж у інтернеті. Тобто батькам спочатку варто зважити всі за і проти і тільки потім щось вирішувати. Найчастіше батьки вважають за краще віддавати дітей у школи неподалік місця проживання. І це також правильно, зручно. 
Але важливим є не те, в яку школу запишете дитину, а те, до якого вчителя вона потрапить. Яким би не був вибір батьків, вони повинні пам’ятати, що в пошуку гідної школи на чільне місце потрібно ставити інтереси дитини. Наприклад, якщо вона добре рахує, краще віддати її у школу з математичним ухилом. А якщо хочете віддати дитину в спеціалізований навчальний заклад з більшим навантаженнями, потрібно бути певним, що вона готова до цього, що їй таке навчання буде під силу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8124 / 1.53MB / SQL:{query_count}