Чого мають навчити дитину адаптаційні заняття в школі?

“Нещодавно дізналася, що у школі, в яку ходитиме донька, розпочалися адаптаційні заняття обідньої пори двічі на тиждень упродовж березня. Через зайнятість ми з чоловіком не завжди маємо змогу водити дитину на цю підготовку, отож переживаю, аби донька нічого не пропустила і знала все, що потрібно знати дітям, які незабаром підуть у перший клас. Скажіть, будь ласка, навіщо організовують ті адаптаційні заняття і що повинна знати дитина після їх відвідування?”

Олена Шеремета, м. Львів


Катерина Гарбуз, вчителька початкових класів:
– Звісно, адаптаційні заняття у школі дитині потрібні. Однак вони не є обов’язковими, особливо для дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади. Підготовчі заняття знадобляться насамперед для того, аби допомогти дитині адаптуватися до нових шкільних умов – стін, парт, коридорів. Ближче познайомитися з учителем. 
Основне завдання – розвиток культури поведінки і психологічної готовності до майбутнього навчання. Про те, що саме повинна знати дитина перед тим, як піти у перший клас, багато залежить від самої школи, форми навчання у ній, вимог тощо. Загалом дитина перед школою повинна знати своє прізвище, ім’я, по батькові, домашню адресу і телефон, назви тварин і рослин, пори року, дні тижня, види спорту, поширені професії, кольори, правила дорожнього руху для пішоходів, основні свята. 
Крім того, майбутній учень повинен розрізняти геометричні фігури, звуки, вміти рахувати до десяти, знати, що таке вправо, а що вліво, розуміти різницю між фруктами, ягодами та овочами, звірами, птахами, рибами і комахами. А ще вміти працювати з ножицями (вирізати контури зображення), тримати ручку і олівець.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7929 / 1.53MB / SQL:{query_count}