ЗНО-2014: останній шанс зареєструватися

Аби не втратити можливості пройти тест, потрібно ретельно перевірити правильність інформації в отриманому сертифікаті

фото: static.klasnaocinka.com.ua
Завтра, 5 березня, ос­танній день, коли ще можна вислати документи для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання. Уже з 6 березня ні із сайту Українського центру оцінювання якості освіти, ні із сайтів регіональних представництв не можна буде скачати реєстраційну заяву! Станом на понеділок, 3 березня, у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти зареєстровано понад 27 тисяч абітурієнтів, з яких 14 ти­сяч  із Львівської області.
“Вступникам варто па­м’ятати, що до уваги братимуть лише ті листи, на яких стоятиме поштовий штемпель з датою 5 березня. Тобто сам лист на Укрпошті повинен бути зареєстрований у цей день. До регіонального центру він може прийти і через два дні, і через два тижні, але якщо на поштовому штемпелі зазначена дата 5 березня, ми його обов’язково опрацюємо і зареєструємо абітурієнта!” – наголошує директор ЛРЦОЯО Лариса Середяк.  
Після успішної реєстрації до кожного абітурієнта повинен прийти рекомендований лист від регіонального центру оцінювання якості освіти, що повинен містити три документи – сертифікат, реєстраційно-інформаційну картку, де мають бути вказані обрані предмети і домашня адреса, та інформаційний бюлетень. 
“Перевірте кожну кому, кожну букву, кожну цифру, зазначену в сертифікаті! Адже зараз нам доводиться опрацьовувати до 1,5 тисячі листів за день. Їх вручну сортують, вручну вводять усі імена та прізвища вступників, сканують саму заяву та на другому етапі знову перенабирають ім’я і прізвище абітурієнта. Через те, що люди працюють понаднормово, можуть виникати помилки, неточності. Наприклад, у сертифікаті ви Наталя, а в паспорті  Наталія…” – пояснює Лариса Середяк.
Якщо знайшли помилку, аби не втратити шанс написати тест, мусите пройти повторну реєстрацію на ЗНО до 19 березня. Ще одне застереження від Українського центру оцінювання якості освіти – сертифікат  в жодному разі не можна ламінувати!
 Право на додаткову сесію                               
Додаткова сесія ЗНО для осіб, які через поважні причини не зможуть прийти на основне тестування або щодо яких була порушена процедура проведення зовнішнього оцінювання, триватиме з 4 по 11 липня. Серед поважних причин: 
– участь у міжнародних змаганнях, конкурсах, олімпіадах, що включені до офіційних заходів Міносвіти, Міністерства культури і туризму України;
– захворювання в період проведення ЗНО, підтверджене довідкою форми 095/о або копією листка непрацездатності;
– смерть рідних по крові або по шлюбу;
– стихійне лихо, пожежа, техногенна катастрофа в день або переддень тестування;
– інші виняткові обставини, що унеможливили участь абітурієнта в зовнішньому оцінюванні.
На додаткову сесію ЗНО можна буде зареєструватися у регіональних центрах оцінювання якості освіти впродовж п’яти днів після проведення основного тестування з відповідного предмета (з урахуванням дня проведення зовнішнього оцінювання з цього предмета). Реєстрація осіб, які за рішеннями судів перебувають в установах виконання покарань, які в поточному році навчаються за кордоном та не можуть пройти зовнішнє оцінювання у встановлені терміни, які за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у тестуваннях, що відбуватимуться в окремі дні, проводиться у межах часу, відведеного на реєстрацію на ЗНО-2014.
Повідомлення про місце і час проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання містяться на інформаційних сторінках абітурієнтів, створених на офіційному веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8103 / 1.55MB / SQL:{query_count}