Електронний квиток уже розробляють

Наступного року студенти зможуть розраховуватися з допомогою студентського квитка

В Україні планують запровадити електронні учнівські та студентські квитки з платіжним інструментом. З 1 січня наступного року їх виготовлятимуть на базі Націо­нальної системи масових електронних платежів Національного банку України, повідомляє “Освітній портал”. 
Нові студентський та учнівський квитки державного зразка матимуть вигляд електронного документа, що міститиме персональні дані студента вищого або учня професійно-технічного навчального закладу. Всі ці дані надходитимуть з Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Студенти та учні зможуть використовувати квиток як технічний засіб для електронної ідентифікації своєї особистості, прав на пільги, в тому числі й на проїзд, і доступу до банківського рахунка. 
Виконавцем замовлення на створення квитків та виготовлення їх карток можуть бути особи, які набули статусу інформаційно-виробничого вузла і відповідають вимогам платіжних систем у разі виробництва та персоналізації платіжних карт. Термін дії квитка та його картки визначається і змінюється навчальним закладом і не може перевищувати терміну навчання студента у виші. 
У випадку відрахування студента, надання йому академічної відпустки чи втрати квитка навчальний заклад зможе заблокувати квиток за його номером. Карта може бути виконана з вбудованими чип-модулями або ж із вбудованими чип-модулями та магнітною смугою. 
Нагадаємо, що студенти та учні профтехучилищ зможуть купувати квитки за половину їх вартості для проїзду в загальних, плацкартних вагонах, вагонах другого і третього класу всіх категорій потягів приміського та міжміського сполучення та усіх вагонах регіональних потягів у тому випадку, коли статус студента буде підтверджений даними в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8583 / 1.53MB / SQL:{query_count}