Бог наближається у тиші

Папа Франциск порадив, як слід готуватися до Різдва

“Очікуючи Різдва, було б добре стишитися, аби послухати Бога, який промовляє з турботливістю батька чи матері”, – таку пораду дав Папа Франциск у четвер під час вранішньої Євхаристії 12 грудня 2013 року. Коментуючи уривок з книги пророка Ісаї, Святіший Отець звернув увагу на те, як саме Бог розмовляє з людьми: схиляється над людиною і промовляє ніжні слова, немов батько, який заспокоює дитя, що плаче з поганого сну, – “Не бійся, Я тут”.
Папа сказав, що батьки, говорячи з дітьми, стають подібними до них, “стають маленькими”, “промовляють дитячим голосом і жестами”, “так робить і Господь”. Понтифік нагадав, що грецькі теологи тлумачили такий стиль поводження Бога складеним словом synkatabasi, що означає “ласкавість Бога, який побажав стати одним із нас”.
Тож, на думку Вселенського Архиєрея, треба бути уважними не тільки до того, що саме Бог каже, але й до того, як Він це робить. “І ми повинні робити те ж саме, що робить Господь, робити те, що Він каже, і так, як каже: з любов’ю, ніжністю, ласкавістю до братів”, – певен Папа Франциск.
Святіший Отець нагадав, що Бог явився пророкові Іллі “у тихому подуві”. “Так наближається Господь, із цим звуком тишини, що притаманний любові. Не роблячи шоу”, – сказав понтифік і закликав прислухатися до “музики Господньої мови” у той час, коли готуємося до свята Різдва Христового, повідомляє “Кредо”, посилаючись на Радіо Ватикану.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8091 / 1.53MB / SQL:{query_count}