Які реабілітаційні центри діють на Львівщині?

“В моєї сусідки дитина – інвалід. Жінка ніде не працює, доглядає свою неповнолітню хвору доньку. Тому всіляко намагаюся їм бодай чимось допомогти. Порадив, аби вона почала звертатися в центри соціальної реабілітації, але оскільки жінка з дому майже не виходить, то й про них нічого не знає. Скажіть, які реабілітаційні центри для неповносправних дітей діють на Львівщині?”

Олег Попадюк, м. Броди


Оксана Яковець, заступник начальника управління праці та соціального захисту Львівської облдержадміністрації:
– Нині на Львівщині діють вісім центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів, підпорядкованих системі соціального захисту населення: Львівський обласний центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів “Сонечко”, Львівський міський центр соціальної реабілітації “Джерело”, Мостиський, Пустомитівський, Золочівський та Бродівський районні, Новороздільський міський центри соціальної реабілітації для дітей-інвалідів. 
У 2013 році відкрили Кам’янка-Бузький центр реабілітації, ще один функціонує в Миколаївському районі. До речі, донедавна послуги із соціальної реабілітації для дітей-інвалідів надавали переважно громадські організації. Загалом у 2013 році на функціонування таких центрів передбачили 8,5 мільйона гривень, з них уже використали 2,6 мільйона.
Львівщина – перша область, яка відпрацьовує проект з функціонування відділень для денного перебування в реабілітаційних установах системи соціального захисту дітей-інвалідів. Обласна адміністрація підтримала ініціативу громадської організації “Родина Кольпінга”, що забезпечує всебічну підтримку та сприяє реалізації цього проекту. Його головна мета – створення спеціальних умов перебування в районних центрах соціальної реабілітації дітей-інвалідів, зокрема, окремих груп для дітей з аутизмом.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7844 / 1.53MB / SQL:{query_count}