Яким має бути графік роботи дитсадка?

“Наша дитина ходить у садочок “Лісова казка”, що на вулиці Величковського у Львові. Дошкільний заклад чудовий, працівники привітні, проте є одне “але”… Мене, як і ще кількох батьків, які приводять сюди своїх дітей, не влаштовує робочий графік цього дитсадка. Вихователі кажуть, аби ми приводили дітей не раніше, ніж о пів на дев’яту ранку, а забирали до п’ятої вечора. Чому в цьому садочку такий графік роботи і як повинні діяти батьки, в яких робочий день починається о 9.00 і закінчується о 18.00?”

Галина Петрівна, м. Львів


Марія Ярмолович, завідувач дошкільного навчального закладу “Лісова казка”:
– Графік роботи садка з 7.30 до 19.30, отож, виходить, у працівників нашого дошкільного закладу дванадцятигодинний робочий день. Групи ясельного віку працюють з 8.00  до 17.00. Проте це не означає, що батьки повинні забирати дітей з цієї групи до цього часу. У садку постійно працює чергова група, тому, якщо батьки не в змозі вкластися у ті часові рамки, діточок ведуть у чергову групу і вже звідти їх можна забрати пізніше. 
Єдине, що батькам не завжди подобається те, що дітей пильнуватиме не їхня вихователька. Але, на жаль, всі групи працювати 12 годин на добу не можуть. Це як мінімум недоцільно, бо маленьких дітей зазвичай забирають швидко. Коли ж залишаються одна-дві дитини, їх завжди можна завести в чергову групу.
Якщо хтось із вихователів категорично заявляє батькам, аби вони забирали дітей до 17.00, будемо з’ясовувати ситуацію. Наразі жодних скарг щодо незручного графіка роботи нашого садочка до мене не надходило.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7812 / 1.53MB / SQL:{query_count}