Нові підручники для незрячих

Міносвіти України замовило більш ніж дві тисячі примірників 11-ти підручників для незрячих дітей на 3,5 мільйона гривень. Йдеться про підручники, видані шрифтом Брайля

Це букварі, книжки з математики, природознавства, основ здоров’я, української та англійської мов, літератури, історії. Більшість із них призначені для учнів 1-го і 2-го класів. Ціна їх коливається від 1,5 до 2 тисяч гривень. Найдорожче обійшлися книжки з математики для 1-го і 2-го класів та природознавства для 1-го класу. Отримати їх міністерство повинне до 16 грудня 2013 року, пише “Освітній портал”.
Тендер проведений на основі закупівлі в одного учасника. В обґрунтуванні сказано, що Державне спецiалiзоване видавництво “Освіта” – єдине видавництво, яке адаптувало підручники для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для незрячих дітей і отримало відповідний гриф МОН України.
Ще в липні цього року на придбання підручників і методичних посібників для навчальних закладів, де вчаться діти з вадами зору, виділили майже 10 мільйонів гривень. У серпні міністр освіти Дмитро Табачник заявляв, що в Україні відновлять випуск підручників шрифтом Брайля і що цим проектом займатимуться фахівці з державної “Укрвидавполіграфії” спільно з фахівцями Національного університету “Львівська політехніка”. Поки що вони друкують тільки абетку, а з наступного року видаватимуть підручники для 2 – 3-х класів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8705 / 1.52MB / SQL:{query_count}