Обираємо новорічне деревце

Якою повинна бути штучна ялинка та чим вона краща від справжньої, живої

Наближаються зимові свята – Новий рік та Різдво, а разом із ними – гарний настрій, час, який проводимо зазвичай із родиною та друзями. І дорослі, і діти з нетерпінням чекають подарунків і сюрпризів… А де ж їх шукати, як не під головним атрибутом свята – ялинкою?!
І позаяк до новорічних свят менш ніж місяць, мусимо подбати про те, щоб їх якнайкраще відзначити, нічого не забути, не проґавити. Окрім прибирання помешкання, пошуку переписів страв, якими хочемо потішити, а може, й здивувати своїх рідних, близьких та друзів новорічної ночі чи на Святвечір, Різдво,  час замислитися над тим, яке новорічне деревце стоятиме в нашій  квартирі. Вибір можна зупинити як на живій ялинці чи сосні, так і на штучній. Але щоб ви не обрали, купувати навмання лісову красуню не варто – вона має бути гарною, а головне безпечною.
Останніми роками щораз більшої популярності серед українців набувають саме штучні ялинки. Чому? Бо люди нарешті почали дбати про збереження природи. Шкода рубати молоде деревце: щоб ялинка виросла на метр, знадобиться чотири роки, а висоти два метри вона сягне не менш ніж за десять років! Крім того, штучна ялинка допомагає заощадити кошти сімейного бюджету (раз купив – і маєш спокій на кілька років), та й після свят менше клопоту – не потрібно визбирувати з килима чи підлоги голки, виносити деревце на смітник. 
І ще одне: штучна ялинка має правильну форму, не потребує підливання, гілки не деформуються під вагою іграшок та гірлянд. Тобто вам не доведеться спостерігати швидке згасання новорічного деревця, яке ще вчора дарувало радість, тішило око, а нині вже перетворилося на оголений “кістяк”, який треба негайно викидати, бо естетичної насолоди така ялинка вже не приносить.
Ви запитаєте: а запах? Так, штучна ялинка не пахне, не створює такого відчуття свята, як жива! Але не переймайтеся – вихід завжди можна знайти. Купіть ароматизатор із запахом хвої та обробіть ним гілочки штучного деревця або ж принесіть кілька справжніх гілочок, зробіть із них, до прикладу, ікебану чи просто прилаштуйте на стіні.
 Як обрати штучну ялинку, яка даруватиме радість не один рік?         
По-перше, пам’ятайте, що якість штучного деревця визначається за запахом – він повинен бути майже невідчутним. По-друге, штучна ялинка має бути добре зафіксована на ніжці-підставці, стійка до активних рухів, не падати від найменшого дотику. 
По-третє, матеріал, з якого вона зроблена, повинен відповідати вимогам пожежної безпеки, не бути легкозаймистим. Якісні штучні ялинки при контакті з відкритим вогнем не горять – лише повільно плавляться! Обов’язково попросіть продавця показати ліцензію на виріб – від цього залежить безпека вашого будинку і вашої родини! 
Зустрічайте новорічні та різдвяні свята яскраво! Чудового вам настрою незалежно від того, якій ялинці – штучній чи живій – ви віддасте перевагу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8272 / 1.54MB / SQL:{query_count}