Поїдемо до Кракова!

Зустріч на Лузі та Хресна дорога Віслою – таким бачать майбутній Всесвітній день молоді в Польщі

Зустріч із Папою на Всесвітньому дні молоді в липні 2016 року відбудеться на Краківському лузі (Blonia krakowskie), сказав митрополит Краківський кардинал Станіслав Дзівіш цього тижня на прес-конференції у Варшаві та повідомив, що ВДМ у Кракові пройде останнього тижня липня 2016 року.
Митрополит вважає, що Краків, який щороку відвідує від восьми до дев’яти мільйонів туристів і паломників з цілого світу, впорається з прийняттям гостей, які приїдуть на зустріч зі Святішим Отцем. Він назвав такі місця, як парк імені Генрика Йордана чи два краківські стадіони, які можуть слугувати місцем зустрічі молоді. Кардинал наголосив, що в Ріо-де-Жанейро було дуже багато молодих людей, але завдяки телебімам усі могли єднатися з Папою.
Станіслав Дзівіш признався, що волів би, аби під час Хресної дороги Папа Франциск плив у човні вздовж Вісли, а молодь у той час стояла б на березі. І додав, що не знає, скільки гостей приїде на ВДМ, але вже з кількох країн люди реєструються, найбільше зі США. Зацікавлення велике. Кардинал пояснює його так: незважаючи на те, що молодь полюбила Франциска, вона не забуває й про Івана Павла ІІ, його культ (скоро вже як святого) і далі зростає, навіть більше у світі, ніж у країні.
Відповідаючи на запитання, митрополит сказав, що умови в парку хороші навіть у дощову погоду, бо земля з твердим покриттям. Крім цього, у Кракові “усе близько”, пересуватися містом можна пішки. Ентузіазм після оголошення Кракова наступним містом, у якому відбудеться ВДМ, був помітний не лише серед молоді, а й серед єпископів з цілого світу. Всі вони охоче відвідають місця,  пов’язані з Іваном Павлом ІІ. Про це повідомив “Католицький оглядач”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8236 / 1.53MB / SQL:{query_count}