В очікуванні дива

В Україні триває Всеукраїнський тиждень планування сім’ї

Ранній початок статевого життя у підлітків, виявлення гінекологічних і венеричних захворювань, небажана вагітність у ранньому віці  – все це призводять до того, що українські жінки та чоловіки стають безплідними! Тому важливим фактором збереження здоров’я жінок і дітей, зниження материнської і дитячої смертності, покращення демографічної ситуації в цілому є планування сім’ї.
В Україні упродовж усього тижня триває Всеукраїнський тиждень планування сім’ї. Зі слів заступника директора департаменту, начальника управління медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірини Микичак, заходи з планування сім’ї насамперед спрямовані на охорону репродуктивного здоров’я, народження бажаних та здорових дітей.
“Торік на Львівщині прийняли майже 30 тис. пологів”, – каже головний акушер-гінеколог області Ігор Потапов.
Головним закладом, на базі якого реалізується державна програма з репродуктивного здоров’я нації є Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення, що по вул. Короленка, 9. Окрім цього, з питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї можна звернутися ще у Міський центр планування сім’ї та репродуктивного здоров’я людини (вул. Русових, 4) та львівські “Клініки, дружні до молоді” (вул. Дністерська, 27, вул. Гетьмана Мазепи, 25 і просп. Червоної Калини, 57).

До теми:

Завтра, 17 травня, з 15.00 до 16.00 у приміщенні Львівського обласного центру здоров’я в пройде тематична гаряча телефонна лінія Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА за тел. 260-19-18. 
На запитання мешканців Львівщини щодо планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я населення відповідатиме головний позаштатний спеціаліст з репродуктивного здоров’я та планування сім’ї Департаменту охорони здоров’я ЛОДА, заступник директора Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення Зеновія Івасівка, повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7632 / 1.53MB / SQL:{query_count}