На гаївки до Шевченківського гаю

До Львова на святкування Великодня з’їдуться творчі дитячі колективи з усієї України

 До Львова на святкування Великодня з’їдуться творчі дитячі колективи з усієї України


У Шевченківському гаю 12 травня відбудеться П’ятий ювілейний всеукраїнський фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”, повідомляє прес-служба Львівської міськ­ради. 
“Це захід підносить дух, адже будуть спільні молитви, забави, багато можливостей ознайомитись із життям Церкви. Люди побачать талановитих українських дітей, переможців різних фестивалів та зустрінуться з популярними вітчизняними виконавцями”, – каже отець Тарас Милян, керівник “Фундації Духовного Відродження” УГКЦ.
У фестивалі братимуть участь спільноти і колективи з різних областей України, які презентуватимуть свою творчу діяльність на благодійному ярмарку, під час майстер-класів і на великій сцені фестивалю. 
“Ми хочемо, щоб оцей дух Великодня, дух Галичини і Львова зокрема, наповнив учасників з інших регіонів України, які запропонують свої мистецькі виступи, твори релігійного та розважального світського характеру. В нас буде галявина для діточок від трьох до семи років, де вони зможуть водити гаївки разом із батьками, в середовищі однолітків, відчути енергетику попередніх поколінь. На другій великій галявині відбудуться виступи різноманітних творчих колективів. Продумана творча, духовна і розважальна програми, яка будуть до душі і до серця всім учасникам від трьох до 93 років”, – розповідає Олег Кузик, керівник Центру творчості дітей та юнацтва Галичини “Погулянка”.
Родзинкою заходу стане святковий концерт за участі Фоми з гурту “Мандри”, якому акомпануватиме акордеоніст Данило Денисов, Софії Федини, Назара Савка і тріо “Тоніка” та “Все Про…”. 
“Софія Федина буде не просто співати на сцені, а водитиме разом із молоддю гаївки. На ярмарку представлять святкові листівки і прикраси ручної роботи молодіжних спільнот. У рамках свята відбудеться благодійна лотерея – кожен отримає подарунок”, – веде далі отець Тарас Милян, керівник “Фундації Духов­ного Відродження” УГКЦ. Вхід на фестиваль для дітей віком до 14 років безкоштовний. Дорослі вхідний квиток будуть символічно викуповувати. 

До теми:

 

Програма святкування 12 травня у Шевченківському гаю:
11.00 – 12.30 –  архиєрейська Божественна літургія; 
12.30 – 13.00 – урочисте відкриття фестивалю;
13.00 – 18.00 – ярмарок, майстер-класи, гаївки і забави для дітей та молоді;
14.00 – 17.00 – виступ вокально-хореографічних колективів, 
переможців всеукраїнських та обласних фестивалів,
дитяча благодійна лотерея;
17.00 – 18.00 – гаївки для молоді з Софією Фединою;
18.00 – 21.00 – великий молодіжний концерт, молодіжна лотерея.

Учасники концерту: сольний виступ Фоми з гурту “Мандри” за участі акордеоніста Данила Денисова; етногурт “Cherry Band”; фіналіст шоу “Голос країни” Назар Савко і тріо “Тоніка” та “Все Про...”;
21.00 – 21.15 – спільна молитва.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7955 / 1.55MB / SQL:{query_count}