Обрати нового Папу

Наступного понеділка у Римі розпочнеться Конклав

Наступного понеділка у Римі розпочнеться Конклав

Конклав, який обиратиме наступника Бенедикта XVI, розпочнеться 11 березня. У понеділок, 4 березня, у Ватикані почалися консультації кардиналів. Щодня відбуватимуться дві наради, на яких кардинали обговорюватимуть стан Церкви та ті якості, якими повинен бути наділений новий понтифік. Про це з посиланням на Vatican Insider повідомляє РІСУ.

На Конклаві буде представлена 51 нація зі всього світу. Проте найбільше кардиналів з Італії – 29 із 61 європейського. 38 кардиналів є членами Римської курії (з них 20 – італійці). Для того, щоб бути обраним новим Папою, кандидат повинен набрати 77 зі 115 голосів кардиналів виборців, тобто 2/3. 

Цьогорічний Конклав буде значно довшим, ніж попередній, що відбувався вісім років тому, на якому Папою обрали кардинала Йосифа Ратцінґера. Таку думку висловили кардинали Франціско Хав’єр Еразуріш Осса з Чилі і Карл Лєман з Німеччини.

 У 2005 році Конклав тривав один неповний день, причому Папу вибрали в четвертому турі голосування. “Такий короткий Конклав, як попередній, є неможливим”, – висловив свою думку кардинал Еразуріш, аргументуючи її тим, що жоден кардинал не є фаворитом. 

 “Я не ясновидець, проте не думаю, що вибір буде зроблено так само швидко, як у 2005 році”, – сказав кардинал Лєман. Те, походитиме новий Папа з Африки, Азії чи Латинської Америки, “матиме менше значення”, ніж надають ЗМІ. Німецький кардинал сподівається, що новий Єпископ Рима представить “тверезу, але захоплюючу візію шляху Церкви у майбутньому”, повідомляє Католицький оглядач.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8261 / 1.53MB / SQL:{query_count}