П’ять речей, на яких не можна заощаджувати

Щоб людина відчувала себе гарною, щасливою, впевненою у собі та сексуальною,  повідомляє lady.tochka.net.ua, психологи рекомендують не заощаджувати на таких речах:

Щоб людина відчувала себе гарною, щасливою, впевненою у собі та сексуальною,  повідомляє lady.tochka.net.ua, психологи рекомендують не заощаджувати на таких речах:

1. Якісні продукти. Ми – це те, що ми їмо. Так кажуть дієтологи, закликаючи контролювати якість продуктів, які ми вживаємо.
Маєте проблемну шкіру чи проблеми з кишківником та пригнічений настрій? Можливо, у вашому раціоні надто багато фастфуду, напівфабрикатів, куплених у магазині за акційною ціною, або продуктів, у яких кількість добавок Е просто зашкалює. Купуючи їжу, керуйтеся таким принципом: краще один якісний продукт, ніж три-чотири сумнівних, але дешевших. Не купуйте продукти про запас – так ви убережете себе від переїдання. Крім того, аби зберегти молодість організму, вживайте свіжу та просту їжу (фаршировані страви під майонезом виключаються з раціону).
2. Відпочинок та догляд за собою. Розслаблювальні ванни, сауна, масаж, косметичні маски та здоровий сон допомагають зняти напруження та захистити шкіру від зморшок. Відпочивши, ви встигнете більше!
3. Власне здоров’я. Фітнес, прогулянки на свіжому повітрі, ранкова або вечірня розминка... У вашому графіку обов’язково мають бути ці ритуали здоров’я та краси.
4. Внутрішній світ. За словами психологів, турбота про душу (медитація, молитва) і духовний розвиток (відвідування тренінгів, семінарів, заняття улюбленою справою тощо) допоможуть людині бути щасливою та ефективніше вирішувати проблеми.
5. Спілкування з коханими та близькими людьми. Приємне спілкування, заряд позитивних емоцій зберігають молодість та красу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7631 / 1.53MB / SQL:{query_count}