Рекорди папи у Twitter

Папа Бенедикт XVI завів аккаунт у Twitter зовсім недавно – всього 10 днів тому.

Папа Бенедикт XVI завів аккаунт у Twitter зовсім недавно – всього 10 днів тому.

Зараз у 85-річного понтифіка вже півтора мільйона послідовників, однак цитують його набагато частіше, ніж одного з гуру мікроблогу – Джастіна Бібера. 
У поп-ідола молоді майже 32 мільйони прихильників, однак вони поводяться стриманіше. Ватиканські піарники підрахували, що приблизно половина фоловерів понтифіка зробила ретвіт його першого повідомлення, в той час, як меседж Бібера, який спростовує смерть співака від раку, транслювали менше одного відсотка послідовників.
Для Ватикану входження в соціальні мережі – частина місії. Не так давно Папа Римський заявив про необхідність проповіді в тих місцях, де люди бувають найчастіше – в Twitter, на Facebook та інших соціальних мережах, повідомляє Радіо Ватикану.
Треба зазначити, що твіти Папи мають на меті сфокусувати увагу на суттєвих речах. Так у одному із них Бенедикт XVI нагадав, що “не ми володіємо Істиною, але Істина володіє нами. Христос, який є Істиною, веде нас за руку”.  У іншому твіт-повідомленні Папа написав: “Коли  відкидаєш Бога,  відкидаєш гідність людини. Хто  захищає Бога, захищає людину”.
Зараз Бенедикт XVI постить повідомлення англійською, німецькою, італійською, французькою, португальською, польською та арабською мовами, а найближчим часом обіцяє додати латинь і китайську.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8247 / 1.53MB / SQL:{query_count}