Мегазахід для айтішників

Львів’ян запрошують на майстер-класи фахівців Силіконової долини

Львів’ян запрошують на майстер-класи фахівців Силіконової долини

15-16 листопада цього року Вільнюс прийматиме дводенну навчальну конференцію з підприємництва для студентів, що має назву “Силіконова долина прямує до Прибалтики”. Спікерами будуть 15 представників компаній Силіконової долини, котрі поділяться досвідом з місцевою аудиторією та спробують надихнути їх зробити рішучий крок, – інформує “24 канал”. 

Подія обіцяє стати найбільшою конференцією регіону. Програма включатиме креативні презентації, практичні семінари, приватні дискусії з експертами за круглим столом, пропозиції для початку бізнесу в різних країнах та багато корпоративних можливостей.

“Цей захід об’єднує успіхи Силіконової долини та амбітність Прибалтійського регіону. Запрошені спікери будуть намагатися надихнути та вивільнити потенціал, який має наш регіон. Студентам прочитають низку лекцій про те, як правильно почати власний бізнес. Упродовж двох днів найперспективніші компанії регіону отримають можливість презентувати себе публіці. Окрім цього, до заходу долучаться представники компаній, що спеціалізуються на розробці технологій”, – розповідають організатори. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9166 / 1.52MB / SQL:{query_count}