Шоколадні шедеври

На солодку архітектуру можна подивитися у Львові у першому в Україні стаціонарному музеї шоколаду 

На солодку архітектуру можна подивитися у Львові у першому в Україні стаціонарному музеї шоколаду 

Шоколадні Біг-бен, Ейфелева та Пізанська вежі, Колізей, Андріївська церква, стадіон, Херсонес – усе це є у першому в Україні стаціонарному музеї шоколаду, який відкрили у місті Лева. Як вже писала “Пошта”, розташували солодкі експонати у приміщенні Львівського історичного музею на площі Ринок, 6. 

Один із авторів ідеї відкриття музею шоколаду у Львові Юрій Гнатковський каже, що на виготовлення відомих об’єктів шоколаду пішло по 16-25 кг шоколаду, а на Колізей – 40 кг цукру-пудри.

“Для нас важливо було зберегти концепцію – шоколадні фігури відомих світових споруд повинні бути у масштабі 1:150. На виготовлення кожної фігури знадобилися 1-1,5 місяця”, – зазначає Юрій Гнатковський.

Тут також можна оглянути мініатюрне шоколадне місто з людьми та автомобілями. 

“Шоколадні експонати можуть зберігатися в музеї до півроку, деякі – до року… Фарби, які використані на виробах – натуральні харчові”, – каже директор із маркетингу однієї з кондитерських компаній Олексій Большов.

Великі та ексклюзивні експонати будуть продаватися з аукціону ближче до завершення терміну придатності виробів.

Відвідувачі музею зможуть ознайомитися з історією шоколаду чотирма мовами: українською, англійською, російською та польською, а також дізнаються про сучасну технологію виробництва цього продукту. А ще тут проводитимуть майстер-класи для дітей та дорослих із виготовлення цукерок та шоколадних композицій. 

IMG_0103.jpg

IMG_0105.jpg

IMG_0109.jpg

IMG_0110.jpg

IMG_0113.jpg

IMG_0125.jpg

IMG_0134.jpg

IMG_0135.jpg 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8236 / 1.54MB / SQL:{query_count}