Українця посадили в США на 15 років

Вихідця з України Марата Міхайліча засуджено за серію пограбувань банків, повідомляє “The New York Daily News”.

Вихідця з України Марата Міхайліча засуджено за серію пограбувань банків, повідомляє “The New York Daily News”.

Йому також доведеться відшкодувати викрадені ним 70 тисяч доларів і сплатити ще чотири тисячі доларів компенсації банківським касирам, які потерпіли від його дій. 
Марат Міхайліч скоїв дев’ять пограбувань банків у Нью-Йорку і Нью-Джерсі у період з грудня 2010 року до березня 2011 року. Всі пограбування злочинець виконував за однією схемою: підходив до касира і, погрожуючи пістолетом, вимагав віддати йому гроші. Усього таким чином він викрав 70 тисяч доларів. Зловити українця вдалося після чергового пограбування: залишаючи місце злочину, він зупинив таксі, проте водій, побачивши пістолет, утік, після чого нападник сам сів за кермо. Як пише “The New York Post”, за допомогою автоматичної системи розпізнавання номерів ФБР встановило, куди саме попрямував захоплений автомобіль. Завдяки цій інформації вдалося з’ясувати, де живе грабіжник. Його затримали наприкінці березня 2011 року, коли він вирушив на чергове пограбування. Відомо, що під час затримання Марат Міхайліч перебував під впливом героїну. Після затримання він зізнався в усіх скоєних пограбуваннях і заявив, що гроші були потрібні йому для задоволення наркотичної залежності.
Нагадаємо, що місяць тому в США відбувся інший гучний процес над вихідцем з України – 225 років тюрми отримав 24-річний Максим Гельман на прізвисько “бруклінський м’ясник”. Його визнали винним у жорстокому вбивстві чотирьох осіб, а також у збройному нападі й замаху на вбивство. Після побутової суперечки молодик зарізав вітчима, потім – свою колишню дівчину і її матір, а пізніше на викраденому автомобілі збив насмерть пішохода. Затримали вбивцю у метро, де він встиг поранити ножем ще одну людину. Психіатрична експертиза визнала “бруклінського м’ясника” осудним. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8961 / 1.53MB / SQL:{query_count}