Українців серед найкращих немає

Британський часопис “The Times” опублікував традиційний рейтинг репутації світових вищих навчальних закладів. 

Британський часопис “The Times” опублікував традиційний рейтинг репутації світових вищих навчальних закладів.

На першому місці виявився Гарвард, жоден з українських вишів до переліку “World Reputation Rankings” не потрапив. 
Рейтинг укладається на основі рівня освітніх і дослідницьких програм, цитованості наукових статей, кількості іноземних студентів і фахівців. Цьогоріч кількість опитаних “The Times” експертів сягнула 17,5 тисяч – на 31% більше, ніж торік. 
Цікаво, що перша шістка “World Reputation Rankings” за минулий рік не змінилася. Перше місце, як ми вже згадували, посідає Гарвардський університет, за ним йде Массачусетський технологічний інститут, трійку найкращих замикає найуспішніший у рейтингу британський університет – Кембриджський. Далі йдуть: Стенфордський університет, Каліфорнійський університет у Берклі (обидва – США) і, нарешті, Оксфорд. Загалом у рейтингу звично домінують американські вищі навчальні заклади – їх у сотні аж 44. На другому місці – британські виші, які представлені 10 закладами. 
Після Штатів і Британії найбільше представлені в рейтингу Японія та Нідерланди, від яких до сотні потрапили по п’ять вишів. Експерти також відзначають наступ Сходу: цього року до рейтингу пройшли два навчальних заклади з Китаю, університет Гонконгу, національні університети Тайваню і Сингапуру. Водночас зі списку випав єдиний представник країн СНД – Московський університет імені Ломоносова, який торік посідав 33-тє місце. 
Нагадаємо, що не так давно власний рейтинг кращих вишів світу, до якого увійшли 300 навчальних закладів, опублікувала компанії QS. За її версією, найкращим університетом є Кембридж. У першу п’ятірку також увійшли Гарвард, Массачусетський технологічний, Єльський і Оксфордський університети. Українських вишів у списку QS також не було.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8532 / 1.53MB / SQL:{query_count}