Про що попереджає чудотворна ікона?

В “українському Афоні”, як здавна називають Манявський скит на Прикарпатті, замироточила ікона Божої Матері, повідомляє ТСН.

В “українському Афоні”, як здавна називають Манявський скит на Прикарпатті, замироточила ікона Божої Матері, повідомляє ТСН.

Ченці схвильовані, бо востаннє спостерігали за таким дивом чотири роки тому, перед жахливою повінню, яка затопила майже всю Західну Україну. 
Що означає теперішнє мироточення, і гадки не мають. Але переконані – Богородиця про щось попереджає людей, адже вона наче плаче – миро вже більше тижня виходить із її правого ока. Що це диво, а не справа людських рук, навіть не сумніваються. “Вологи немає, є холод, усе замерзло, а вона мироточить”, – розказав митрополит Івано-Франківський і Галицький УПЦ КП Іоасаф. 
Чудотворна ікона “Ігуменя монастиря Манявського” – одна з головних тутешніх святинь, це копія з оригіналу, який зник, коли монастир закрили. Оригінал було написано у XVII столітті після того, як у розпал епідемії чуми настоятелю монастиря явилася Матір Божа, яка наказала покаятися. Тоді після палких молитов ченців пошесть відступила. А копія ікони вперше замироточила 2008 року, за півроку до страшної повені. Тож нині ченці мимоволі проводять паралелі з тогочасними подіями. 
Офіційні ж прогнози синоптиків оптимістичні. Принаймні щодо великої води: сніги та крига розтануть поступово, без катастрофічних наслідків. “На сьогодні Україні не загрожують високі, значні чи катастрофічні паводки. При цьому можливі малі повені, які зазвичай спостерігаються на рівнинних річках та охоплюють невеликі території поза заплавою. Під час таких повеней затоплюється менше 10% сільськогосподарських угідь, і вони майже не порушують ритму життя населення. Трапляються вони здебільшого раз на 5-10 років і, як правило, завдають незначних збитків”, – заявив директор Департаменту цивільного захисту МНС України Василь Квашук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8675 / 1.53MB / SQL:{query_count}