Міжнародні новини: телеграф

20 мільярдів від Каддафі

Лівія. Сполучені Штати і низка європейських держав розморозили близько 20 мільярдів доларів з рахунків покійного Муаммара Каддафі та його соратників і передали їх новій владі Лівії. Зарубіжні активи Каддафі були заморожені ще в лютому 2011 року, коли в Лівії почалася громадянська війна. За деякими даними, сума заблокованих активів сягає 150 мільярдів доларів. Коли лівійцям віддадуть решту грошей – наразі не повідомляється.

Поза законом – календарі…

Північна Корея. У країні масово вилучають з продажу календарі на 2012 рік через те, що там не вказана дата смерті колишнього керівника країни Кім Чен Іра. Крім того, через місцеві партійні організації поширене розпорядження про те, щоб люди здали вже куплені календарі. З огляду на пануючий в Північній Кореї режим, населення дисципліновано виконує цей абсурдний наказ. Нагадаємо, що Кім Чен Ір помер 17 грудня минулого року. Його наступником став 30-річний син Кім Чен Ун.

…і слони

Індія. Влада штату Уттар-Прадеш напередодні виборів поспішає прикрити статуї прем’єр-міністра штату, а також слонів, адже ця тварина є символом правлячої партії. Це робиться для того, щоб статуї не стали наочною агітацією, здатною вплинути на думку виборців. Оскільки зображень слонів в Індії безліч, і білшість з них виконані в натуральну величину, роботи в спеціально найнятих робітників дуже багато. У хід йдуть тисячі метрів матерії та пластикові щити. Центральний уряд вважає рішення виборчкому штату Уттар-Прадеш, м’яко кажучи, дещо дивним, наголошуючи на тому, що воно обійшлося бюджету у чималеньку суму. Нагадаємо також, що раніше в Індії хотіли заборонити традиційні паради слонів. Тут обійшлося без політичного підтексту, паради хотіли заборонити через протести захисників довкілля, які наголошували, що під час таких церемоній слони переживають сильний стрес і можуть навіть померти. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7875 / 1.54MB / SQL:{query_count}