Школярам знизили нормативи з фізкультури

За новою навчальною програмою для 5 – 10 класів, яка почне діяти вже з 1 вересня цього року, школярам знизять нижній поріг нормативів.

За новою навчальною програмою для 5 – 10 класів, яка почне діяти вже з 1 вересня цього року, школярам знизять нижній поріг нормативів.

Тепер для отримання середнього рівня, наприклад,  з гімнастики в 10-му класі хлопчикам досить підтягнутися тричі (було – сім разів), дівчаткам (лежачи) – п’ять разів замість 10-ти.
Також на уроках з теорії школярам розкажуть про історію фізкультури, правила техніки безпеки, а також навчать надавати першу допомогу. Основний напрям практичних занять кожна школа вибере для себе самостійно з десяти запропонованих міністерством варіантів, серед яких, зокрема, баскетбол, волейбол, гімнастика, легка атлетика, футбол тощо. На вибір насамперед впливатиме наявність матеріальної бази та місцеві традиції. У майбутньому Міністерство освіти планує розширити цей перелік відповідно до побажань шкіл.
Серед загальних для всіх шкіл фізичних навантажень залишаються біг, стрибки, вправи для формування постави, профілактики плоскостопості. За ними школярі нормативи здавати не будуть.  Крім нормативів, для оцінювання використовуватимуть ще три критерії: рівень теоретичних знань, активність на уроці, техніку виконання вправ. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8071 / 1.53MB / SQL:{query_count}