Стартувала реєстрація на ЗНО-2012

В Україні розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року, за результатами якого відбудеться вступ абітурієнтів до вищих навчальних закладів.

В Україні розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року, за результатами якого відбудеться вступ абітурієнтів до вищих навчальних закладів.

Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 13-ти предметів: української мови та літератури, історії України, математики, всесвітньої історії, біології, географії, фізики, хімії, російської мови та іноземних мов: англійської, німецької, французької та іспанської.
Абітурієнти можуть обрати чотири предмети, з яких складатимуть тести ЗНО, причому іноземну мову можна обрати тільки одну. Для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання майбутньому учаснику ЗНО потрібно визначитися із переліком предметів та відправити необхідні реєстраційні документи поштою на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Разом із документами учасник ЗНО має надіслати заяву-реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальною програмою на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти www.lvtest.org.ua. Підтвердженням реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання є сертифікат ЗНО, що надсилається учаснику рекомендованим листом разом із реєстраційною карткою абітурієнта та інформаційним бюлетенем “Зовнішнє незалежне оцінювання. 2012 рік”.
У разі необхідності абітурієнт може змінити перелік конкурсних предметів. Для цього потрібно повторно пройти реєстрацію та надіслати до регіонального центру оцінювання реєстраційні документи і вже отриманий сертифікат ЗНО. Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання триватиме до 20 лютого 2012 року. Зміни до реєстраційних даних абітурієнт зможе внести до 5 березня. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8499 / 1.53MB / SQL:{query_count}